منتظری: چرا صیادمنش نباید خانه داشته باشد و باید در هتل زندگی کند؟

منتظری: چرا صیادمنش نباید خانه داشته باشد و باید در هتل زندگی کند؟

به گزارش سراج24،  پژمان منتظری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بعد از مقابل ماشین‌سازی تبریز در مورد این دیدار اظهار کرد: خداراشکر که توانستیم در این بازی سه امتیاز را به دست آوریم. صبور بودیم و توپ را خوب حفظ می‌کردیم و توانستیم پیروز شویم.

او درباره مشکلات باشگاه استقلال و اینکه باشگاه پرسپولیس نیز از لحاظ مالی در شرایط خوبی ندارند گفت: مطمئنا وضعیت ما از آن‌ها بهتر نیست و مشکلات اقتصادی وجود دارد، اما باشگاه تمام تلاشش را می‌کند تا وضعیت بهتر شود. خدا را شکر باشگاه در روز‌های اخیر با تیم بیشتر هماهنگ شده که امیدواریم ان اتفاق در آینده تاثیرات مثبت داشته باشد.

منتظری درمورد فاصله این تیم با صدر جدول عنوان کرد: اشتباهاتی داشتیم که باعث شد این فاصله ایجاد شود، اما الان فقط بازی به بازی نگاه می‌کنیم، هرچند مسابقات پیش رو نیز بسیار سخت خواهد بود. از طرفی فرشید باقری که یکی از ستار‌ه‌های تیم بود را از دست داده‌ایم و متاسفانه یان روز‌ها در کنار ما نیست. او یکسری اشتباه کرده است، اما دلش با تیم است. با فتحی دوباره صحبت می‌کنم و امیدوارم باشگاه کمک کند تا فرشید به تیم برگرد. ما به کمک او نیاز داریم.

او درمورد عملکرد مهدی قائدی که تک گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند گفت: دیدید که قائدی به اشتباهش پی برد و امروز به تیم کمک بزرگی کرد. مهدی استعدادی است که امثال او کمتر پیدا می‌شود. او ۴ جلسه تمرین داشت و دیدید که چطور کار کرد. عملکردش بستگی به خودش دارد که چطور می‌خواهد فوتبال بازی کند. باشگاه و همه اعضا باید کمک کنند تا جوان‌های تیم مانند رضا کریمی، اللهیار صیادمنش، رضا آذری و مهدی قائدی با موفقیت به راه‌شان ادامه دهند، چون این استعداد‌ها کمتر در فوتبال پیدا می‌شود.

منتظری ادامه داد: از مدیرعامل باشگاه درخواست می کنم به موضوع جوان‌های تیم ورود کند. این بازیکنان بسیار جوان هستند. مهدی قائدی نباید تنها زندگی کند و باشگاه باید مراقب او باشد. باشگاه باید برای او و خانواده‌اش هتل بگیرد تا در کنار هم باشند. صیادمنش نباید خانه داشته باشد و باید در هتل زندگی کند چرا که استعداد مثل او کم گیر می‌آید. خیلی مهم است که ما چطور با این بازیکنان برخورد می‌کنیم.

او درمورد توجه بیش از اندازه به بازیکنان جوان گفت: متاسفانه شرایط به گونه ای است که خیلی زیاد به این بازیکنان توجه می‌شود. من از آن‌ها توقع ندارم چون فقط ۲۰ سال سن دارند. شما دیدید که قائدی در یک سال و نیم گذشته پیش ما نبود. هواداران از ابتدا او را با عنوان‌های مسی و نیمار صدا زدند، اما به هر حال امروز دیدیم که او به خوبی بازگشت و عملکرد خوبی داشت.

او در مورد شانس قهرمانی تیم استقلال گفت: بعد از بازی دربی فشار‌های زیادی روی این تیم به وجود آمد، متاسفانه چند سال است که ما اول فصل را از دست می‌دهیم و در آخر فصل نیز بازیکنان تیم را از دست می‌دهیم. بعد از اینکه در دربی و در مسابقه‌ای که می‌توانستیم برنده باشیم و به صدر جدول برویم و باختیم، طبیعی است که هواداران‌مان ناراحت باشند، اما بعد از این بازی فشار زیادی روی تیم بود، اما من از بازیکنان خواستم که به اوضاع عادی برگردیم تا حداقل بازی با سایپا را از دست ندهیم که متاسفانه این بازی را نیز از دست دادیم. بازی با تراکتورسازی نیز همینطور و ما در حالی که تیم برتر میدان بودیم، نتیجه را واگذار کردیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

منتظری: استقلال بیمار باید درمان شود

پژمان منتظری مشکلی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha