تلاش فازهای پارس جنوبی برای بهینه کردن برنامه تعمیرات اساسی

تلاش فازهای پارس جنوبی برای بهینه کردن برنامه تعمیرات اساسی

به گزارش سراج24، به نقل از شرکت ملی گاز ایران، هادی هاشم‌ زاده فرهنگ مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: در راستای تحقق چشم‌انداز مجتمع گاز پارس جنوبی برای سرآمدی در عملیات و رقابت‌پذیری در تراز جهانی، امسال همه فاز‌های پارس جنوبی تلاش خود را برای بهینه کردن برنامه‌های تعمیرات اساسی به کار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه در نیمه ابتدایی سال پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی درگیر فعالیت‌های تعمیراتی خود هستند، افزود: یکی از مهم‌ترین موضوعات در فصل گرم سال مدیریت و راهبری تعمیرات اساسی پالایشگاه‌هاست که مطابق برنامه‌ریزی انجام شده امسال نسبت به سال ۹۷، مدت زمان انجام تعمیرات اساسی ۲۷ روز کاهش یافته است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به اهمیت کاهش زمان توقف کار پالایشگاه‌ها در دوره تعمیرات تصریح کرد: این بازه زمانی پارسال ۲۰۱ روز بود که برای امسال ۱۷۴ روز در نظر گرفته شده که این کاهش زمان توقف، معادل افزایش ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون مترمکعبی فرآورش گاز است.

هاشم زاده در پایان تصریح کرد: برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند برای کاهش روز‌های تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌های پارس جنوبی صورت گرفته است که موجب افزایش تولید ۷ میلیارد مترمکعبی گاز طبیعی می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چگونگی کار با سیستم کمکی پارک (Park Assist System)+تصویر

رتبه 14 ایران در دنیا از نظر تاسیسات تولید برق

افتتاح تمام فازهای پارس جنوبی تا پایان دولت یازدهم

0 نظر

ارسال نظر

capcha