تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار فردا دوشنبه مورخ تعطیل اعلام شد

 تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار فردا دوشنبه مورخ تعطیل اعلام شد

به گزارش سراج24، بنا بر مصوبه ستاد مدیریت بحران شهرستان چابهار، به استحضار می‌رساند؛ به دلیل تداوم بارندگی در ساعات آینده و آبگرفتگی معابر، جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها، با توجه به ضرورت حفظ جان مردم بویژه دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت، فردا دوشنبه مورخ (۲۶ فروردین ۱۳۹۸) تعطیل اعلام شد.

تمامی مدارس شهری وروستایی منطقه دشتیاری تعطیل شد

به دلیل تداوم بارندگی در ساعات آینده وجاری شدن سیلاب ،باتوجه به ضرورت حفظ جان دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار ستاد بحران شهرستان دوشنبه ۲۶ فروردین تمامی مدارس شهری وروستای منطقه دشتیاری در صبح وظهرتعطیل اعلام شد.

مدارس شهرستان دلگان فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل شد

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران دلگان گفت: با حجم بارندگی در مناطق روستایی و عشایری و طغیان رودخانه‌های محلی و فصلی و انسداد برخی محور‌های مواصلاتی و سیلابی شدن برخی مسیل‌ها، مدارس همه مقاطع تحصیلی این شهرستان در شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین ماه تعطیل است.

مدارس شیفت صبح نیکشهر تعطیل شد

به دلیل طغیان رودخانه‌ها و مسدود شدن مسیر‌های ارتباطی تمام مدارس شهرستان نیکشهر در شیفت صبح فردا تعطیل شد.

فرماندار نیکشهر بااعلام این خبر گفت پل رشکی reshki نیکشهر نیز تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد‌ها از پل درمانگاه قدیم انجام می‌شود.

صالحی بابیان اینکه چندین نقطه از محور نیکشهر به ایرانشهر و نیکشهر به چابهار به دلیل ریزش کوه نیمه مسدود است، از رانندگان خواست از تردد غیر ضروری در تمامی محور‌های نیکشهر خودداری کنند.

مدارس زابل تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان:بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان بعلت بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر همه مقاطع تحصیلی مدارس زابل وبنجار در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین تعطیل است.

مدارس هیرمند تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان:بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان بعلت بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر همه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان هیرمند در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین تعطیل است.

مدارس شیفت صبح در فنوج تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان:بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان بعلت بارش شدید باران و طغیان رودخانه های محلی همه مقاطع تحصیلی مدارس فنوج در دو نوبت صبح فردا دوشنبه ۲۶فروردین تعطیل است.

مدارس‌قصرقند تعطیل شد

براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان و به دلیل تداوم بارندگی و آبگرفتگی مدارس تخریبی، حجم بارندگی در مناطق روستایی و عشایری، با توجه به ضرورت حفظ جان دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان قصرقند در تمامی مقاطع تحصیلی در دو شیفت، فردا دوشنبه مورخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس نیمروز تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان:بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان بعلت بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر همه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان نیمروز در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین تعطیل است.

تعطیلی مدارس  تمامی مقاطع  بنجار در دوشیفت 

به دلیل تداوم بارندگی در ساعات آینده و جاری شدن سیلاب، با توجه به ضرورت حفظ جان دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، ستاد مدیریت بحران شهرستان بنجار تمامی مقاطع تحصیلی در دونوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین را تعطیل اعلام کرد.

مدارس نوبت صبح ایرانشهر تعطیل شد

روابط عمومی آموزش و پرورش استان:بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران استان بعلت بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر همه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان ایرانشهر در نوبت صبح فردا دوشنبه ۲۶فروردین تعطیل است.

تعطیلی مدارس  تمامی مقاطع زهک در دوشیفت 

به دلیل تداوم بارندگی در ساعات آینده و جاری شدن سیلاب، با توجه به ضرورت حفظ جان دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، ستاد مدیریت بحران شهرستان زهک تمامی مقاطع تحصیلی در دونوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین را تعطیل اعلام کرد.

تعطیلی مدارس  تمامی مقاطع  هامون در دوشیفت 

به دلیل تداوم بارندگی در ساعات آینده و جاری شدن سیلاب، با توجه به ضرورت حفظ جان دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، ستاد مدیریت بحران شهرستان هامون تمامی مقاطع تحصیلی در دونوبت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶فروردین را تعطیل اعلام کرد.

مدارس شهرستان سرباز فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل شد

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: با حجم بارندگی در مناطق روستایی و عشایری و طغیان رودخانه‌های محلی و فصلی و انسداد برخی محور‌های مواصلاتی و سیلابی شدن برخی مسیل ها، مدارس همه مقاطع تحصیلی این شهرستان در شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین ماه تعطیل است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مشکلی را که سیل خوزستان حل کرد!

بازسازی روستای کاملا تخریب شده «چم حسین» توسط گروه‌های جهادی

راضی از امداد، نگران نسبت به آینده

0 نظر

ارسال نظر

capcha