طهماسبی: بازیکنان ما با تلاش بیشتر مزد زحمات خود را می‌گیرند

طهماسبی: بازیکنان ما با تلاش بیشتر مزد زحمات خود را می‌گیرند

به گزارش سراج24، محمد رضا طهماسبی سرپرست تیم فوتبال پیکان، درباره علت شکست‌های اخیر این تیم اظهار کرد: ما در ۲ بازی اخیر مستحق باخت نبودیم و همانطور که مشاهده کردید ذوب آهن یک موقعیت داشت که آن را تبدیل به گل کرد. اتفاقات ناخوشایند پشت سرهم برای ما رخ می‌دهد و امیدوارم این اتفاقات ناخوشایند تمام شود.

سرپرست تیم پیکان درباره اینکه پیکان یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ دسته یک است، بیان کرد: ما جزء گزینه‌های سقوط نیستیم، اما جایگاه ما در جدول رده بندی برازنده تیم، کادرفنی و بازیکنان نیست. اگر شانس با ما باشد و تمرکز بیشتری داشته باشیم به طور حتم جایگاهمان را ارتقا می‌دهیم. بازیکنان ما هم تلاش بیشتری کنند مزد زحماتشان را می‌گیرند.

او درباره راهکارش برای خروج پیکان از بحران بیان کرد: فرکی روی همه راهکار‌ها و روش‌ها فکر می‌کند، اما برخی از مسائل دست مربی نیست و تا زمانی که بازیکن نخواهد اتفاقی رخ نمی‌دهد. مربی فقط می‌تواند راهکار ارائه بدهد، اما نمی‌تواند گل بزند.

همه تقصیر‌ها گردن بازیکنان نیست

طهماسبی درباره اینکه بازیکنان مقصر شکست‌های پیکان هستند، گفت: همه تقصیر‌ها گردن بازیکنان نیست چرا که آن‌ها دوست دارند پیروز شوند، اما تمرکز لازم را ندارند تا موقعیت هایشان تبدیل به گل شود. اگر تیم ما شکست می‌خورد همه مقصر هستند و اگر پیروز هم می‌شویم همه نقش دارند. ما در کنار بازیکنان هستیم و یک مقدار بدشانسی آوردیم که در ۲ بازی اخیر شکست خوردیم.

او درباره زمان برگزاری جلسه کمیته انضباطی ۳ بازیکن اخراجی این تیم تصریح کرد: طبق برنامه قرار است این هفته جلسه کمیته انضباطی برگزار شود و بعد از آن وضعیت این ۳ بازیکن اخراجی مشخص می‌شود. همانطور که فرکی بیان کرد کنار گذاشتن ابوالفضل ابراهیمی با عجله صورت گرفت و به نظرم این بازیکن در جلسه کمیته انضباطی تبرئه می‌شود. ابراهیمی به خاطر مسائل فنی کنار گذاشته شد، اما علت اخراج قاضی و مشکل پور در جلسه کمیته انضباطی مشخص می‌شود. البته کسانی که اشتباه می‌کنند باید تاوان اشتباهات خود را بدهند.

کسر حقوق ماهیانه اعضای تیم بستگی به نظر مسئولان دارد

او درباره جریمه بازیکنان پیکان به علت شکست برابر ذوب آهن گفت: در جلسه هیئت مدیره باشگاه مقرر شد که ۵ درصد از قرارداد‌ها کسر شود و کسر ۵ درصد دیگر هم به صورت تعلیقی خواهد بود. البته در این جلسه اعلام شد که اگر تیم برابر ذوب آهن شکست خورد از حقوق ماهیانه اعضای تیم کسر شود و این موضوع به تصمیم مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بازمی گردد.

برخی از مسائل دست سرمربی نیست

طهماسبی درباره اینکه باشگاه اولتیماتومی به فرکی کرده است، بیان کرد: این موضوع در حیطه وظایف من نیست، اما این مربی یک سال و نیم با باشگاه قرارداد دارد و تاکنون همه تلاش خود را کرده تا تیم نتیجه بگیرد. برخی از مسائل دست سرمربی نیست و باید بازیکنان تلاش بیشتری کنند.

سرپرست پیکان در پایان خاطر نشان کرد: در چند بازی گذشته بدشانسی آوردیم و شانس همراه ما نیست و امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده برایمان رخ بدهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طهماسبی: قهرمانی در جام ملتهای آسیا سخت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha