کسر ۶ امتیاز از استقلال قطعی است

 کسر ۶ امتیاز از استقلال قطعی است

به گزارش سراج24، خلیل پورهاشمی، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان، درباره انتخاب محمد علوی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: با تصمیم هیئت مدیره باشگاه، نعمتی نژاد از هدایت تیم برکنار و علوی به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد. در زمان عقد قرارداد با سیروس نعمتی نژاد، مدتی تعیین نکرده بودیم و پس از انجام بازی‌ها و جمع بندی‌هایی که انجام شد با او قطع همکاری کردیم.

پورهاشمی ادامه داد: مراسم معرافه علوی برگزار شد و به بازیکنان هم اعلام کردیم او سرمربی موقت است تا تصمیمات نهایی را اتخاذ کنیم. مشکلاتی از قبل داشتیم که گریبانگیر ما شد و کسر ۶ امتیاز هم سبب شد تا بازیکنان دیگر روحیه‌ای نداشته باشند. کسر امتیاز توسط فیفا قطعی است و امتیازات برنمی گردد، اما امیدواریم بتوانیم با بازی‌هایی خوبی که انجام می‌دهیم در لیگ ماندنی شویم.

او افزود: پس از حکم فیفا دیگر نتوانستیم بازیکن بگیریم، هرچند برخی آقایان که در گذشته بودند، می‌توانستند طلب ساکونی را پرداخت کنند تا دیگر این مشکلات بوجود نیاید. ما ۶ امتیاز را به زور گرفته بودیم، اما متاسفانه از دست رفت و همچنین از نقل و انتقالات محروم شدیم تا وضعیت بد شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان در مورد شانس ماندن این تیم در لیگ برتر گفت: بازیکنان شرایط خوبی دارند و با آن‌ها صحبت کردم و امیدواریم با تلاش بازیکنان و لطف خدا بتوانیم در لیگ بمانیم. نهایت تلاش مان را می‌کنیم و محمد علوی هم مربی خوبی است و امیدواریم نتیجه بگیریم و در لیگ بمانیم. علوی فعلا سرمربی تیم است تا وضعیت در آینده مشخص شود.

پورهاشمی در پایان درباره دربی خوزستان و تقابل با فولاد بیان کرد: فولاد خوزستان تیم خوبی است و دربی مهم برای ۲ تیم محسوب می‌شود. امیدوارم بازی خوبی شود و به احترام هواداران تلاش می‌کنیم تا بازی زیبایی شود. مطمن باشید در ۲ بازی آینده نتایج خوبی می‌گیریم و کماکان شانس داریم تا در لیگ بمانیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش تاج بابت احتمال حذف نماینده کشورمان از آسیا

طلب یاغی برزیلی استقلال خوزستان پرداخت شد

سقوط آبی‌های خوزستان به لیگ آزادگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha