۳۵۰ دستگاه ماشین سنگین به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شد

۳۵۰ دستگاه ماشین سنگین به مناطق سیل‌زده لرستان  اعزام شد

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه قرارگاه امدادرسانی ارتش در استان لرستان تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا مردم شریف این استان ساماندهی شوند گفت: تا امروز ضمن اعزام بیش از ۳۵۰ دستگاه ماشین سنگین به مناطق سیل‌زده در استان لرستان، ۳۰ دستگاه نفربر و ۶۸۰۰ نفر نیروی متخصص که غالب آن‌ها را کارکنان پایور تشکیل می‌دهند در این استان مشغول خدمات رسانی و کمک به مناطق سیل‌زده هستند.

وی افزود: با بهره‌گیری از امکانات یگان‌های نیروی زمینی ارتش در سایر استان‌ها، اقدامات تاثیرگذاری برای برپایی بیمارستان‌ها و آشپزخانه‌های صحرایی و سیّار صورت گرفته و تلاش کرده‌ایم به هر روستایی که راه زمینی داشته تیم‌های پزشکی و درمانی را به آن مناطق اعزام کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه نیاز اصلی مردم سیل‌زده لایروبی است خاطر نشان کرد: در قرارگاه امدادرسانی ارتش در غرب کشور ۵ قرارگاه فرعی در معمولان، پلدختر، نورآباد، چگنی و چم‌مهر با مجموعه کامل تجهیزات شامل؛ امکانات پروازی، پشتیبانی، درمانی و مهندسی تشکیل داده‌ایم و تمام تلاشمان این است که در کوتاه‌ترین زمان مردم سیل‌زده استان لرستان را به شرایط مناسبی برسانیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رفتار غیرانسانی آمریکا در تحریم کمک‌های بشردوستانه به ایران/ مردم 100 میلیارد تومان به سیل‌زدگان کمک کردند

وضعیت جوی تا چند ماه قبل از سیل قابل پیش‌بینی بود/ دولت پاسخگو باشد که چرا هیچ برنامه‌ای برای تخلیه‌ی آب از سدها نداشته است

کمک‌ها بشاردوستانه به سیل‌زدگان پشت دیوار تحریم‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha