حضور سرمربی مطرح فرانسوی در تیم ملی فوتبال ایران

حضور سرمربی مطرح فرانسوی در تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش سراج24، تیم ملی فوتبال ایران پس از رقابت  های جام ملت های آسیا که با حضور در نیمه نهایی ایران همراه بود بدون سرمربی است و کارلوس کی روش هم پس از جدایی از تیم ملی راهی آمریکای جنوبی شد و هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را بر عهده گرفت تا تیم ملی همچنان بدون سرمربی باشد . 

تیم ملی فوتبال ایران در این مدت یک فیفا دی را از دست داد و در زمانی که تیم های آسیایی در بازی های دوستانه به مصاف حریفان رفتند بدون بازی دوستانه و اردو کار خود را دنبال کرد. در این میان اما اخبار ضد و نقیضی درباره سرمربی تیم ملی مطرح شد. 

مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان پس از جدایی کی روش ، از گزینه هایی چون کلینزمن ، مورینیو  و زیدان نام برد که دست آویز شوخی ورزشی ها و غیر ورزشی ها شد. فدراسیون فوتبال هم در این مدت خبر از توافق با یک سرمربی اروپایی داد که هنوز نام او منتشر نشده است. 

با این حال خبر در برخی کانال ها و خبرگزاری ها از حضور یک سرمربی بزرگ در تیم ملی فوتبال مطرح شد و حتی گفته شد که او برای عقد قراداد به تهران می آید. آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال نام این مربی بود. 

با این حال این خبر حقیقت نداشت و تنها یک دروغ سیزده بود ! حالا باید منتظر ماند و دید فدراسیون فوتبال چه زمانی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال را معرفی می کند. 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

قدوس پنجمین بازیکن سال تیمش شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha