واکنش فغانی به اظهارات قلعه نویی

واکنش فغانی به اظهارات قلعه نویی

به گزارش سراج24، علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران، درباره اظهارات امیر قلعه نویی مبنی بر اینکه هیچگاه او، هدایت الله ممبینی، محسن ترکی و اشکان خورشیدی را حلال نمی‌کند، بیان کرد: این حرف‌ها در فوتبال ایران عادی شده است و من هم هیچگاه به آن‌ها اهمیت نمی‌دهم. من نیازی به حلال کردن یا نکردن قلعه نویی ندارم چرا که خدا باید از آدم بگذرد نه بنده خدا. قلعه نویی در حرف زدن اختیار تام دارد، اما من هیچ وقت با لابی بازی و راه انداختن افراد دنبال خودم به جایی نرسیدم بلکه با توکل به خدا و اتکا به توانایی‌های خودم به این جایگاهی که الان دارم رسیدم.

فغانی درباره اینکه امیر قلعه نویی یک بار به دلیل اظهاراتش علیه او به کمیته اخلاق احضار شده است، گفت: من هیچ درخواستی از کمیته اخلاق و کمیته انضباطی ندارم. باز هم می‌گویم دوره این گونه حرف زدن‌ها و لابی کردن‌ها گذشته است و من هم نمی‌خواهم افرادی که سابقه شان مشخص است حلالم کنند. خدا از من راضی باشد کافی است. افرادی که قلعه نویی از آن‌ها اسم برده است هم سابقه خوبی در فوتبال ایران دارند و مانند من اهل زد و بند نبودند.

داور بین المللی فوتبال ایران درباره اینکه چرا قلعه نویی پس از یک ماه سکوت چنین اظهاراتی را مطرح کرده است، گفت: این سوال را باید از خود قلعه نویی بپرسید. تمام داوران بدون توجه به چنین جنجال‌هایی کارشان را انجام می‌دهند، اما شاید افرادی که اینگونه صحبت می‌کنند دنبال موارد خاصی هستند. اولین بار نیست که از سوی مدیر باشگاه، بازیکن و مربی چنین صحبت‌هایی مطرح می‌شود، اما به عنوان داور وظیفه دارم هر ابلاغی برای هر تیمی از سوی کمیته داوران در اختیارمان قرار می‌گیرد با تمرکز کامل کار خود را انجام بدهیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مرگ داور در زمین بازی+فیلم

رفعتی: در هفته گذشته اوج قضاوت‌ها را در تبریز و مسجد سلیمان شاهد بودیم

کمیته اخلاق درباره دیدار پرسپولیس و تراکتور بیانیه صادر کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha