جلالی: بازیکنان نساجی در آزادی یکی از خالصانه‌ترین مسابقات خود را به نمایش می‌گذارند

جلالی: بازیکنان نساجی در آزادی یکی از خالصانه‌ترین مسابقات خود را به نمایش می‌گذارند

به گزارش سراج24، به نقل سایت سازمان لیگ، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران اظهار کرد: ما در مجموعه‌ای از بازی‌های پرچالش هستیم که فرصت خوبی برای تیم ما و بچه‌های ماست که خودشان را اثبات کند. در بازی‌هایی که انجام دادیم بازیکنان با تمام وجودشان با موج مشکلات ریز و درشتی که داشتیم تلاش کردند و با تمام وجودشان سعی کردند بهترین کیفیت را ارائه دهند.

جلالی افزود: بازیکنان ما تلاش می‌کنند فردا بهترین کیفیت خود را نشان دهند و در آزادی یکی از بهترین و خالصانه‌ترین مسابقات خود را به نمایش بگذارند. انشاالله هواداران بی‌شمار نساجی فردا در ورزشگاه این بازیکنان را حمایت خواهد کرد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا غیبت بازیکنان متعدد استقلال در مسابقه فردا تاثیری در روند تاکتیکی نساجی خواهد داشت یا خیر، گفت: اگر استقلال ۲ بازیکنش را نداشته باشد آن‌ها بازیکنان زیادی روی نیمکت دارند. اگر من شرایط نساجی را بگویم مطمئنا متوجه می‌شوید سخت‌تر از استقلال است. ما ولیسیانی را در اختیار نداریم، احمد عبدالله‌زاده در ترکیب مان نداریم، مهدی نظری و عباس‌زاده را در اختیار نداریم بنابراین مشکل ما از استقلال حادتر است، ولی ما یک تیم خوب هستیم وجوانان زیادی داریم که با انگیزه کار می‌کنند و اگر می‌گویم نساجی فردا فوتبال قابل قبولی ارائه می‌دهد و قاطعانه در مورد این حرف می‌زنم دلیلش تمریناتی است که طی روز‌های گذشته از بازیکنان دیده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد اینکه ظاهرا هواداران نساجی فردا قرار است با تعدادی اتوبوس به تهران بیایند، گفت: شهر تهران که نزدیک است و هواداران می‌آیند، ولی ما در شهر جم و مسجدسلیمان تنها نبودیم و هواداران ما به ورزشگاه آمدند که از آن‌ها ممنون هستیم و امیدوارم آن‌ها در این راه سلامت باشند. حمایت آن‌ها به بازیکنان ما انرژی و روحیه می‌دهد و فردا هم بیشتر از همیشه آن‌ها را در ورزشگاه خواهید دید.

جلالی در مورد اینکه وضعیت مصدومیت عباس‌زاده به کجا رسید و این بازیکن چه زمانی آماده مسابقات می‌شود، گفت: معلوم نیست او دو هفته پیش تمریناتش را با ما شروع کرد و بعد دوباره مصدوم شد خودش انگیزه زیادی داشت که به مسابقات برسد و کمی عجله کرد و دوباره از همان ناحیه مصدوم شد. فکر می‌کنم اواخر فروردین او بتواند برای ما بازی کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha