نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند

نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند

به گزارش سراج24، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان روز‌های ۲۳ و ۲۴ اسفندماه در سالن شش هزار نفری شهدای رشت برگزار شد.

بر همین اساس اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: (بین دو نفر سوم مسابقه برگزار شده و اسامی نفرات برنده در ابتدا آمده است)

۴۵ کیلوگرم: ۱- مهدی احدی زناب (گیلان) ۲- محمدمهدی جواهری (قم) ۳- رامین احمدی (خوزستان) و میلاد، ولی زاده (مازندران) ۵- منصور دهمرده (سیستان و بلوچستان) و علیرضا حسینوند (خوزستان) ۷- محمد حاجیوند فتحی (خوزستان) ۸- محمدامین روشنی (خراسان شمالی) ۹- محمدعلی بزی (سیستان و بلوچستان) ۱۰- علی اصغر سام دلیری (مازندران)

۴۸ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- علی حاجیوند نورایی (خوزستان) ۳- طارق غبیشاوی (خوزستان) و اسماعیل کریمی (مازندران) ۵- مهدی علی پور (گیلان) و محمد سبحانی (توابع تهران) ۷- محمدحسین عباسی (مازندران) ۸- حمید حاجیوند (خوزستان) ۹- مرتضی خدایی (خوزستان) ۱۰- کیانوش شمشیری (توابع تهران)

۵۱ کیلوگرم: ۱- سعید اسماعیلی (خوزستان) ۲- علیرضا قناعتی (اصفهان) ۳- فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) و سید آرش نگهداری (فارس) ۵- ابوالفضل شهونی (خوزستان) و مهدی محمدنژاد (بوشهر) ۷- احمدرضا رستمی (فارس) ۸- مهدی بهرامی (کردستان) ۹- ابوالفضل علیزاده (گیلان) ۱۰- ادریس شریفی (کرمان)

۵۵ کیلوگرم: ۱- فرید سیرتی مقدم (گیلان) ۲- سجاد عباس پور (مازندران) ۳- احمد نجفی (مازندران) و سید مصطفی رضایی (مازندران) ۵- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) و متین سنجری (کرمان) ۷- محمدعلی استواری (فارس) ۸- احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) ۹- محمدرضا پور (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- محمدرضا عبدولی (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- سید دانیال سهرابی (خوزستان) ۲- امیرحسین زرین کمر (مازندران) ۳- امیر عبدی (قم) و ایمان محمدی (خوزستان) ۵- وحید شادکام (خراسان شمالی) و علی دهنوی (خوزستان) ۷-- رضا قیطاسی (خوزستان) ۸- علیرضا اسفندیاری فر (توابع تهران) ۹- غلامرضا فرخی (فارس) ۱۰- محسن جهانی (توابع تهران)

۶۵ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی (خوزستان) ۲- جبار کاویان (مازندران) ۳- محمد امین جبالی فر (قم) و سینا رضایی (خراسان رضوی) ۵- کیهان شکوهی راد (البرز) و محمدرضا حجامی (گیلان) ۷- محمد اسکندری (اصفهان) ۸- غلامرضا حیدریان (ایلام) ۹- سجاد اختری (توابع تهران) ۱۰- امیرمحمد حسین زاده (توابع تهران)

۷۱ کیلوگرم: ۱- رضا ساکی (خوزستان) ۲- علی عزیزی (مازندران) ۳- علیرضا دیناروند (خوزستان) و علیرضا محمودی (البرز) ۵- مهدی دارابی (لرستان) و علیرضا احمدی (توابع تهران) ۷- علی اسکندری (اصفهان) ۸- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۹- علی عبدالهی (فارس) ۱۰- نیما پاشایی (آذربایجان غربی)

۸۰ کیلوگرم: ۱- مسعود کاووسی (خوزستان) ۲- کامران ارقش (خوزستان) ۳- آریا نامجو (اردبیل) و امیرحسین ملابابایی (گیلان) ۵- نیما کریمی (ایلام) و نیما پاپی (خوزستان) ۷- محمد مولایی (اصفهان) ۸- اکبر عبدی (مازندران) ۹- میرنیما طالعی (اردبیل) ۱۰- محمدامیر حاجیلو (اصفهان)

۹۲ کیلوگرم: ۱- سعید کریمی زاده (خوزستان) ۲- رامین کریمی (آذربایجان شرقی) ۳- سید حمید افتخاری (مازندران) و علی عابدی (البرز) ۵- علیرضا اکبری (خوزستان) و امیرحسین صمدی (توابع تهران) ۷- محمدحسن شیرزادی (کرمانشاه) ۸- ابوالفضل پایدار (خوزستان) ۹- محمد رضایی (مرکزی) ۱۰- مهدی عطری نژاد (توابع تهران)

۱۱۰ کیلوگرم: ۱- عرفان نجفری (توابع تهران) ۲- هادی شکری (ماندران) ۳- مهدی موسی شعار (تهران) و شاهرخ میکائیلی (قم) ۵- علی شیرانی (اصفهان) و محسن بهمنی (مرکزی) ۷- یوسف مجنون (گلستان) ۸- امیررضا مقدمی (آذربایجان شرقی) ۹- معین میرنژاد (خراسان رضوی) ۱۰- محمدرضا دریس (خراسان جنوبی)

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بازیکنان استقلال در اعتراض به بدقولی مدیران اعتصاب کردند

سهرابیان دیدار برابر سپید رود را از دست داد

نفت مسجدسلیمان یک - سپیدرود رشت یک

0 نظر

ارسال نظر

capcha