کریمی قدوسی:

اعضای فراکسیون امید از احیای خاتمی ناامید شده‌اند

اعضای فراکسیون امید از احیای خاتمی ناامید شده‌اند

محمدجواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی حواشی اخیر مجلس گفت: اخیرا تعدادی از نمایندگان به دیدن یکی از سران فتنه رفته اند که به تعبیر رهبر انقلاب آن فرد باغی بر انقلاب است. این رفتار آن عده از نمایندگان، حمایت از طغیان است و نهادهای نظارتی باید بر این رفتار واکنش نشان دهند. آقای علی مطهری بارها و بارها به من وقت نداده که ماده‌ی 75 خود را اعمال کنم، اما با صراحت از نمایندگان خواست تا صحبت کنند و به همین جهت آقای وکیلی شروع به تعریف و تجمید از آقای خاتمی کرد.

وی افزود: در پی بی‌عدالتی آقای مطهری و دفاع آقای وکیلی از یک فرد طغیان‌گر بسیاری از نمایندگان اعتراض خود را به این افراد در مجلس اعلام کردند و به بهترین شکل مانع اجرای این برنامه شدند. عده‌ای وارد جایگاه هیأت رئیسه شدند و عده‌ای دیگر از جایگاه خود مراتب اعتراض خود را نسبت به این رفتارها به گوش این افراد رساندند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: آقای خاتمی در امور مجلس دخالت می‌کند و با این‌که حکم یک طغیان‌گر اعدام است، کاملا آزادانه در مسائل ریز تا درشت مجلس اظهار نظر می‌کند. کسی که سابقه‌ی زیر سوال رفته دارد حق ابراز نظر در امور قانونی کشور را ندارد.

وی در ادامه بیان کرد: آقایان عارف، تابش و مطهری بارها این اعمال را تکرار کرده‌اند و ما حق خود می‌دانیم که نسبت به این اعمال واکنش نشان دهیم و با آن‌ها مقابله کنیم.
کریمی قدوسی در پایان تاکید کرد: برخی در مجلس سعی دارند جریان خود را زنده کنند و با طرح این مسائل می‌خواهند شرایط را بسنجند. فکر می‌کنم به اعضای فراکسیون امید ثابت شد که دیگر نمی‌توانند خاتمی را احیا کنند و از این موضوع ناامید شده‌اند. آن‌ها به دنبال این هستند که از خاتمی برای انتخابات بعدی استفاده کنند. امید است با انتصاب آقای رئیسی در جایگاه ریاست قوه‌ی قضائیه هر چه سریعتر دادگاه فتنه‌گران برگزار شود. چون اسناد اقدامات خائنانه‌ی آن‌ها در دست است.

انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

تجربه دفاع مقدس نبود، نمی‌توانستیم با فتنه‌ها مقابله کنیم

تفاوت میان اعتراضات اخیر آمریکا با فتنه 88

۹ دی روز تجلی ایستادگی به پای آرمان‌های انقلاب اسلامی بود

1 نظر

1397/12/25 - 13:47

همه عزیزان چه سیاستمداران و چه دولتی ها و غیره سعی نماییم که آینده کشور عزیزمان برایمان مهم باشد نه اشخاص، زیرا اشخاص رفتنی هستند، چون بایستی با اقتضای زمان و شرایط روز و تغییر سطح شعور و آگاهی مردم و جوانان برنامه ریزی نماییم و منتظر ورود افکار بکر و جدید و مثمثر ثمر باشیم. من فکر می کنم افراد صعیف دنبال همیشه به دنبال استفاده از نام اشخاص هستند در صورتی که باید فکر کنیم خود ما کی هستیم نه این که با نام دیگران خود را مطرح نماییم و خود را بازیچه دست دیگران قرار بدهیم. عزیزان، امثال سران فتنه از بازماندگان همان افکار به ظاهر روشنفکران وابسته به فرهنگ اروپایی هستند که از زمان قاجاریه بوجود آمدند و در هر زمان فکر می کنند که تمدن غرب منجی همه تمدن هاست در صورتی که ما از تمدن غرب چه بهره ای بردیم، آیا همیشه ما را مورد تاخت و تاز قرار نداده اند و یا ما را استثمار نکرده اند. به خود بیاییم و مرد مردانه روی پای خود بایستیم و از سران پوسیده فتنه و آشوب طلب بیزار باشیم. همگی سلامت باشید

نصر کوشکی

ارسال نظر

capcha