پنج رشته ورزشی کشورمان مقابل تیم‌های ژاپنی شکست خوردند

 پنج رشته ورزشی کشورمان مقابل تیم‌های ژاپنی شکست خوردند

به گزارش سراج24، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان امروز وداع تلخی با مسابقات قهرمانی آسیا داشت. این مسابقه حکم رقابت‌های انتخابی جام جهانی پاراگوئه در سال ۲۰۱۹ هم بود.

ملی پوشان کشورمان در کمال ناباوری با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به ژاپنی‌هایی که چندین و چند بار در مصاف‌های رو در رو از ایران شکست خورده بودند، واگذار کردند. این بار با تلاش فراوان سرانجام سامورایی‌ها توانستند ایران مدعی کسب جام را از پیش روی بردارند.

این اولین باری نیست که تیم‌های ایرانی مقابل ژاپنی‌ها شکست می‌خورند. حذف تلخ ملی پوشان فوتبال کشورمان با نتیجه ۳ بر صفر در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و همچنین شکست ملی‌پوشان والیبال باز هم جلوی ژاپن در مسابقات جهانی از دیگر اتفاقات تلخی بود که هم‌چنان ورزش کشور را در بُهت فرو برده است.

تیم ملی بسکتبال ایران در خانه باز هم به آسمان خراش‌های ژاپنی بازی را واگذار کرد تا دیرتر به مسابقات جام جهانی صعود کنند. اما تیر خلاص از طرف ژاپنی‌ها وقتی زده شد که در مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، تیم پرسپولیس ایران در مجموع با نتیجه ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد، تا پنج بار پیاپی جلوی سامورایی‌ها مغلوب شویم.

ورزش ما مانند دهه‌های قبل به باخت جلوی ژاپن عادت کرده است و اینطور که معلوم است هیچ برنامه‌ای برای جبران این شکست‌های سریالی ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برنامه پخش زنده رقابت‌های ورزشی

وزیر به اردو می رود

پرونده سوپر جام ایران در دادگاه عالی ورزش

0 نظر

ارسال نظر

capcha