نسخه بتای توئیتر با نام twttr منتشر شد

نسخه بتای توئیتر با نام twttr منتشر شد

به گزارش سراج24، ماه اکتبر خبرهایی در فضای مجازی درباره چند ویژگی‌ جدید که قرار است به توئیتر اضافه شوند، منتشر شد. این قابلیت‌های جدید روی بهتر شدن رابط کاربری این شبکه اجتماعی تمرکز دارند. برخی از این ویژگی‌ها در حال حاضر به طور گسترده‌ای در دسترس هستند.

البته این ویژگی‌ها در نرم‌افزار بتایی به نام twttr امتحان می‌شوند تا بدین وسیله‌ توسعه دهندگان این نرم‌افزار پیش از ارائه آن در نرم‌افزار اصلی ویژگی‌های جدید را در جامعه آماری بالایی امتحان کنند. افراد زیادی به این نرم‌افزار بتا رفته‌اند تا ویژگی‌های جدیدی که در توئیتر وجود دارد را مشاهده کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

ایده اساسی twttr از اکتبر هنوز یکسان مانده است. در برنامه پرطرفدار توئیتر، پاسخ‌ها به شکل گیج کننده‌ای ظاهر می‌شوند و ممکن است افراد در پیدا کردن پاسخ مورد نظر خود دچار مشکل شوند. در twttr، پاسخ‌ها به گونه‌ای مطرح شده که ممکن است برای کاربران Reddit آشنا باشد. در این نرم‌افزار هنگامی که کاربران بیشتر با یک توئیت تعامل می‌کنند، پاسخ‌های اضافی به شکل هوشمندانه‌ای ظاهر می‌شوند و این گفتگوی توئیتری به مراتب جلوه بصری بهتری دارد. پاسخ‌هایی که به توئیت اصلی داده شده دارای سایه سیاه هستند در حالی که سایه بقیه پاسخ‌ها به رنگ آبی است.

ویژگی‌های جدیدی توئیتر در نسخه بتای آن، twttr آزمایش می‌شوند +تصاویر

تغییر دیگری که در این طراحی وجود دارد این است که دیگر نمی‌توان به راحتی تعداد لایک‌ها و ریتوئیت‌ها را برای یک پاسخ مشاهده کرد. کاربر تا زمانی که روی پاسخ مورد نظر کلیک نکند متوجه این تعداد نمی‌شود. این کاری است که بسیاری از کاربران هرگز آن را انجام نمی‌دهند. این کار به این دلیل انجام شده است تا کاربران دیگر به دلیل دیده شدن بیشتر و بالا بردن تعداد لایک‌ها و ریتوئیت‌ها با یکدیگر به بحث و جدال نپردازند. همچنین باید گفت که یک سری از پاسخ‌ها تحت دکمه "نمایش بیشتر" نشان داده خواهند شد.

در این طراحی دید، نقاط ضعف و قوت وجود دارد که نمی‌شود آن‌ها را نادیده گرفت. برای مثال ظاهر نرم‌افزار بتای twttr شلخته است و فونتی که در پاسخ‌ها استفاده شده، کوچک‌تر به نظر می‌رسد. البته ظاهر کلی این نرم‌افزار به گونه‌ای است که کار با آن را راحت‌تر می‌کند. تمام این مسائل به این دلیل است که این نرم‌افزار یک نسخه بتا است و تمام مشکلات آن در نرم‌افزار اصلی حل می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اجرای همگانی توییت ۲۸۰ کاراکتری در توییتر

اخراج 336 کارمند از شرکت توئیتر

70 میلیون سهام توییتر به فروش رفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha