برانکو: فکر صعود به مرحله بعدی بازی‌ها هستیم

برانکو:  فکر صعود به مرحله بعدی بازی‌ها هستیم

به گزارش سراج24، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ایران پس از دیدار مقابل السد قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: قبل از هر چیز پیروزی تیم السد را تبریک می‌گویم. بازی بسیار سختی بود و دیدیم که ۲ تیم، بازی خوبی را ارائه کردند و عمل و عکس‌العمل‌های خوبی را از ۲ تیم شاهد بودیم و در نهایت روی بدشانسی که داشتیم بازی را واگذار کردیم.

او در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا نتیجه را با توجه به شانس‌هایی که داشتید، عادلانه می‌داند یا نه، ادامه داد: در کل، فوتبال اینگونه است که نتایج همیشه عادلانه نیست. گل السد نیز به طور حتم آفساید بود و ما این موضوع را قبل از حضور در کنفرانس خبری بررسی کردیم. بنابر این نتیجه‌ای که به دست آمد، اصلا عادلانه نبود.

سرمربی سرخپوشان ایران درباره اینکه با یک امتیاز پس از ۲ بازی، درباره آینده چگونه فکر می‌کند، خاطرنشان کرد: مسلم است که به فکر صعود به مرحله بعدی بازی‌ها هستیم. چهار بازی داریم و می‌توان از این چهار بازی، ۱۲ امتیاز کسب کرد. بنابر این، حرف و فکر ما این است که می‌توانیم در این چهار بازی نتیجه بگیریم و صعود کنیم.

برانکو در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا بازی سال گذشته برابر السد را بهتر نمی‌داند، تصریح کرد: برای صحبت درباره بازی سال گذشته الان زمان مناسبی نیست، ولی امروز به ویژه در نیمه اول ما به مراتب موقعیت‌های بیشتری برای گلزنی داشتیم و ۴ تا ۵ موقعیت ایجاد کردیم.

در مسابقات لیگ قهرمانان و آن هم برابر تیم خوبی، چون السد، این تعداد شانس بالا است و ما باید از این فرصت‌ها بهتر استفاده کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پرسپولیس با برانکو به قهرمانی در آسیا می‌رسد؟

اظهارات سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

آمار پرسپولیس و برانکو در فوتبال ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha