دلار 5 هزار تومانی! تهدیدی که به آرزوی مردم تبدیل شد

دلار 5 هزار تومانی! تهدیدی که به آرزوی مردم تبدیل شد

به گزارش سراج24، شاید بتوان گفت شاه بیتی که اوضاع کشور را به خوبی توصیف می‌کند همان گفته‌های آقای غرضی در برنامه‌ی دید در شب که می‌گوید:« چپ نمی‌تونه دولت نگه داره، راست نمی‌تونه ملت نگه داره.»

جدای از دیدگاه‌ها و واکنش‌های طنز رسانه‌ها به این مسئول با سابقه کشور می‌توان گفت که این سخن وی، دقیق‌ترین تحلیل از شرایط پیش روی کشور است. حامیان روحانی با نفوذ رسانه‌ای که داشتند توانستند افکار عمومی را به سمتی هدایت کنند که در صورت رای آوردن سیدابراهیم رئیسی کشور به بن‌بست می‌رسد و دلار با جهشی بلند از 3 هزارتومان به 5 هزار تومان می‌رسد! چپی‌ها بر اساس همین تحلیل توانستند مردم را به قول آقای غرضی نگه دارند و رای اکثریت را بدست بیاورند. همین اتفاق در انتخابات شورای شهر و مجلس نیز رخ داد. جناح چپ با استفاده از ابراز رسانه‌ای خود بر شورای شهر و شهرداری‌ها و مجلس و دولت اشراف پیدا کرد و آنچه در ادامه نیز دقیقا منطبق بر نظر آقای غرضی بود. شورای شهر لیست امید در تهران نشان داد علی رغم تمام تبلیغات اصلاح‌طلبان حرفی برای گفتن ندارند و تمام فعالیتشان به خرید چند تبلت لاکچری، تعویض خودروهای اعضای شورای شهر و تعویض نام چند اتوبان و چند شهردار خلاصه شد. این سرنوشت اصلاح‌طلبانی بود که برای حضور در لیست امید از اعضای خود 2 میلیارد تومان گرفتند و در ادامه بنا داشتند با در دست گرفتن شهرداری تهران راه را برای ورود مججد اصلاح‌طلبان به سیستم مدیریت کشور هموار کنند.

از طرفی دیگر شهرداری تهران که دست پخت همین لیست تَکراری بود نیز دست خوش بحران‌های فراوان شد. شهردار اول که در دهه‌ی هفتم زندگی خود فیلش یاد کشور هندوستان کرد و پس از کش و قوس‌های فراوان استعفا کرد. شهردار دوم نیز که به دلیل کِبَر سن و قانون عدم استفاده از افراد مسن مجبور به استعفا شد. شهردار سوم تهران هم که به بهانه‌ی نبود بودجه تمامی پروژه‌های شهری را متوقف کرده و سعی در رستگاری با طرح چندشنبه‌های بدون خودرو دارد.

مجلس لیست امید نیز با هدایت علی لاریجانی تبدیل به باشگاه تفریح وکیل‌الدوله‌هایی شده است که انگشت‌های خود را تمام قد وقف خدمت به دولتی کرده‌اند که نهایت آمال و آرزویش قرار گرفتن در آغوش گرم امریکاست. برجام و FATF و CFT و پالرمو و... را در 20 دقیقه تصویب می‌کنند و حمایت صرف خود از دولت را مصداق بارز خدمت به کشور می‌دانند. هرچند که همین شیوه‌ی رفتاری در دولت‌های پیشین مورد شماتت رسانه‌های چپگرا بود.

دولت نیز که قرار بود دلار را از 3 هزار تومان به 1 هزار تومان برساند تمام تلاش خود را کرد تا مردم را با فواید دلار 20 هزارتومانی آشنا کند. مجددا باز می‌گردیم به سخن آقای غرضی:«چپ‌ها می‌توانند مردم را نگه دارند ولی دولت را نه.»

مردمی که خام فریب‌های رسانه‌ای این جریان شده بودند با شوک دلار 20 هزار تومان هم از خواب غفلت بیدار نشدند چرا که لالایی فریب جریان چپ گرا به حدی قوی است که انسان آگاه را هم به دچار وهم و تشکیک می‌کند!

آن‌ها روزی مردم را تهدید کردند که اگر روحانی نباشد دلار می‌شود 5 هزارتومان! در حالی که پس از روی کار آمدن روحانی دلار در برهه‌ای به 20 هزارتومان رسید و در حال حاضر بین 10 تا 15 هزارتومان در تلاطم است. حال باید پرسید چگونه است در دولت رئیس جمهور پیشین تغییر چندصد تومانی دلار موج رسانه‌ای عظیمی به پا می‌کرد ولی در حال حاضر گرانی چند هزارتومانی نیز به چشم نمی‌آید!

آنچه که مسلم است جناح چپ و جناح در ظاهر میانه رو در آزمون مدیریت کشور بدترین شیوه‌ی ممکن را در پیش گرفته است و موید این مدعا وضعیت کنونی جامعه و اقتصاد کشور است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شما حق مشارک سیاسی ندارید!

شرایط امروز شرایط مذاکره نیست

تلاش فیسبوکی اسرائیل برای تاثیرگذاری در انتخابات کشورهای آفریقایی +فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha