توضیحات رضا سخندان درباره جدایی اش از تیم داوری علیرضا فغانی

توضیحات  رضا سخندان درباره جدایی اش از تیم داوری علیرضا فغانی

به گزارش سراج24، رضا سخندان درباره جدایی اش از تیم داوری علیرضا فغانی و محمدرضا منصوری بیان کرد: سال‌های خوبی در داوری داشتم و همراه با فغانی و منصوری افتخار‌های زیادی در سطح آسیا و جهان کسب کردم. همیشه تلاش کرده ایم بهترین عملکرد را در زمین نشان بدهیم. از زمانیکه وارد داوری شدم حرفه‌ای کار کردم و اکنون هم برای ادامه کار از لحاظ بدنی مشکلی ندارم.

او ادامه داد: AFC پس از جام جهانی ۲۰۱۸ مصوبه‌ای را تائید کرد که طبق آن داوران و کمک داورانی که می‌خواهند در جام جهانی ۲۰۲۲ حضور داشته باشند نباید تا آن زمان به ۴۵ سالگی برسند. این موضوع در کمیته داوران AFC تصویب شده و من هم از تیم داوری فغانی و منصوری جدا شدم. البته همچنان می‌توانم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا با تیم داوری دیگری شرکت کنم. حتی در سنین بالاتر هم هیچ مشکلی برای ادامه کار ندارم و تنها بحثمان همراه نشدن من با تیم داوری قبلی ام است.

سخندان تصریح کرد: برای جایگزینم در این تیم داوری آرزوی موفقیت دارم. البته تاکنون انتخاب محمدرضا ابوالفضلی به عنوان عضو جدید تیم داوری ایران قطعی نشده است چراکه AFC سال ۲۰۲۰ تیم‌های داوری کاندیدا جام جهانی ۲۰۲۲ را مشخص می‌کند. در حال حاضر تمام کمک داورانمان شانس جانشینی مرا دارند و هرکس شرایط بهتری داشته باشد به فغانی و منصوری اضافه می‌شود تا با تلاش آن‌ها افتخارآفرینی‌های تیم داوری کشورمان تداوم یابد.

کمک داور بین المللی فوتبال کشورمان درباره اینکه آیا دلش برای همراهی فغانی و منصوری در رقابت‌های بین المللی تنگ می‌شود، گفت: کار داوری سخت است، اما من علاقه شدیدی به این کار دارم و از ۱۷ سالگی و نوجوانی زندگی ام داوری بوده است. خیلی‌ها می‌گفتند شاید به دلیل جدایی از این تیم ناراحت باشم، اما تاکنون نتیجه تلاش هایم را گرفته ام. تا جایی که باشم با قدرت به کارم ادامه می‌دهم و اگر هم نباشم سعی می‌کنم در بحث‌های آموزشی به جامعه داوری کمک کنم و افرادی را بسازیم که بتوانند راهمان را ادامه بدهند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فغانی داور دیدار ایران و سوریه شد

پیشرفت؛ فلسفه تاسیس اسپایر

فغانی: سومین بار بود که VAR در لیگ ایران تست می‌شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha