ژرژیک آبرامیان

مفسدان از انتصاب آقای رئیسی به عنوان رئیس قوه‌ی قضائیه خوشحال نیستند

مفسدان از انتصاب آقای رئیسی به عنوان رئیس قوه‌ی قضائیه خوشحال نیستند

ژرژیک آبرامیان عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 در خصوص انتصاب آقای رئیسی به عنوان ریاست قوه‌ی قضائیه توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: بر محور بیانیه‌ی گام دوم انقلاب، رهبر معظم انقلاب قطعا خصایص ویژه‌ای در آقای رئیسی دیده‌اند که وی را به عنوان ریاست قوه‌ی قضائیه انتصاب کرده‌اند. 

وی افزود: سال‌ها بود که جایگاه شخصیتی ریاست قوه‌ی قضائیه کار قضائی نکرده بود و در حاضر این اولین باری است که یک شخصیتی که تجربه‌ی زیادی در امر قضاوت و امور قضائی داشته است، به عنوان ریاست قوه‌ی قضائیه انتخاب می‌شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس تصریح کرد: سیاست رهبر معظم انقلاب در انتصاب آقای رئیسی پیامی دارد که هر کس در جایگاه خود آن را درک می‌کند.

وی اظهار داشت: با انتصاب آقای رئیسی تغییراتی در پیش رو خواهد بود. این‌که این تغییرات خوشایند است یا نه بستگی به افراد دارد. مفسدان از این اتفاق خوشحال نیستند و این تغییر برای آن‌ها خوشایند نخواهد بود، اما از نظر مردم با توجه به سابقه‌ی کاری آقای رئیسی به خصوص در تولیت آستان قدس این تغییر بسیار خوشحال‌کننده خواهد بود.

آبرامیان در پایان خاطر نشان کرد: دوره‌ی ریاست آقای آملی لاریجانی کارهای مفید و موثری انجام شد که باید از او و همکارانش در طی این مدت فعالیت و خدمت تشکر کرد.

انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

سجام؛ سامانه جامع اطلاعات مردمی قوه قضائیه

محل اجرای حکم شلاق حسین هدایتی و وزیر احمدی نژاد کجاست؟

جعبه سیاه پرونده چند هزار میلیاردی روابط زیبا و بابک

0 نظر

ارسال نظر

capcha