پیدا کردن ۴۰ سوسک در غذای یک رستوران!+فیلم

پیدا کردن ۴۰ سوسک در غذای یک رستوران!+فیلم

به گزارش سراج24، زن جوان چینی که قصد داشت به همراه دوستش ناهار را در یکی از رستوران‌های این کشور صرف کنند نمی‌دانست با چه صحنه وحشتناکی روبرو خواهند شد. این زن پس از آنکه خدمتکاران غذای او و دوستش را بر روی میزی که آن‌ها نشسته بودند، قرار دادند مشغول خوردن غذا بودند که ناگهان تعدادی سوسک را در داخل بشقاب خود پیدا کرد.

او هنگامی که با دقت بیشتری غذای داخل بشقاب را مورد بررسی قرار داد ۴۰ سوسک مرده را در آن پیدا کرد. این مشتری که هویتش مشخص نشده برای ناهار مرغابی کباب شده را سفارش داده بود که با این صحنه مشمئزکننده روبرو شد.

این اتفاق در یکی از رستوران‌های شهر " شانتوئو" استان گوانگ دونگ واقع در جنوب چین رخ داد. این زن در شرح ماجرا گفت: هنگامی که اولین سوسک مرده را در داخل بشقاب پیدا کرد کنجکاو شد تا مرغابی پخته شده را به خوبی وارسی کند که ناگهان با تعداد زیادتری از سوسک‌های مرده مواجه شد. این اتفاق نه تنها موجب شوکه شدن این زن بلکه موجب شوکه شدن مشتریانی شد که در کنار میز او در رستوران حضور داشتند.

ویدئویی که دوست این زن با تلفن همراه خود تهیه کرده است این سوک‌های مرده را که روی دستمال کاغذی افتاده اند نشان می‌دهد. بنا به گفته دوست این زن تعداد سوسک‌ها به عدد ۴۰ می‌رسید.

آن‌ها بلافاصله شکایتی را بر علیه صاحب رستوران مطرح کردند و پلیس را در جریان این اتفاق قرار دادند. بنا به گزارش پلیس چین تخلف این رستوران از سوی اداره محلی دارو و غذای چین در حال بررسی است. پس از این اتفاق صاحب رستوران از تمام مشتریان عذرخواهی کرد. گفته می شود این رستوران تا ۱۵ روز به دلیل تحقیقات در مورد این تخلف بسته خواهد بود.

 

 

 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سخنگوی شورای نگهبان از بازیگر زن سینما جهت نظارت بر انتخابات مجلس۹۸ دعوت کرد+تصاویر

نخستین واکنش بازیگر زن به شایعه فرارش از ایران +عکس

سکانس «زندگی خصوصی» شبیه به صحنه قتل همسردوم شهردار سابق+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha