فتحی: هواداران ترقه استفاده نکنند

فتحی: هواداران ترقه استفاده نکنند

به گزارش سراج24، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع عمومی فدراسیون فوتبال امروز برگزار شد و مسائل کلی و کلان فوتبال کشور مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه تنها چیزی که به ما ربط پیدا می‌کرد موضوع باشگاه استقلال و پرسپولیس بود. قرار شد کارشناسی شود و بین فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها تعامل ایجاد شود.

معتقد هستیم این ۲ ساختمان برای  استقلال و پرسپولیس است

او بیان کرد: اسنادی از ما نخواستند، اما اگر چیزی در اختیار بود را تحویل می‌دهیم و قرار شد اگر اسنادی باشد در اختیار فدراسیون قرار دهیم.  این ۲ ساختمان برای ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس است.

برای تغییر داور متاسف هستم

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره تغییر داور استقلال و الدحیل گفت: فقط متاسف هستم و این نشان از ضعف ما و فدراسیون است. باید در ارکان و کرسی‌ها در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا آن‌قدر قدرتمند باشیم تا از حقوق‌مان دفاع کنیم.

دربی برگزار می‌شود

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه آیا این باشگاه اعتراضی به زمان برگزاری دربی در عید دارد یا خیر گفت: در تاریخ مشخص شده در انتظار هواداران خوبمان هستیم.

کمپ در اختیار باشگاه چند معارض دارد

او درباره کمپ باشگاه توضیح داد: کمپ در اختیار باشگاه چند معارض دارد که باید تکلیفشان مشخص شود. قرار شد تا مشخص نشدن وضعیت معارض‌ها هزینه‌ای نکنیم. این روز‌ها تیم در ترانسر تمرینات خود را دنبال می‌کند.

قرار است کمیته انضباطی و اخلاق بدون حضور نماینده باشگاه‌ها اقدام به محرومیت نکنند

فتحی در مورد تغییرات اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: بندی به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه شد که معتقدم بند خوبی بود. در این بند حق دفاع برای باشگاه‌ها محفوظ است. قرار است از این پس کمیته انضباطی و اخلاق بدون حضور نماینده باشگاه‌ها اقدام به محرومیت و تصمیمات انضباطی علیه باشگاه‌ها نکنند.

منشا محروم نبود

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت منشا گفت: این بازیکن محروم نشده بود و محرومیت نداشت بلکه یک دستور موقت اعلام شده بود.

هواداران ترقه استفاده نکنند

فتحی درباره دیدار استقلال و العین امارات افزود: امیدوارم بازی بسیاری خوبی برگزار شود. از هواداران می‌خواهم رعایت کنند، چون هر اتفاقی رخ دهد و هر ترقه‌ای بزنند به ضرر باشگاه است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha