لیگ اروپا؛

سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت تک گل تیمش را زد و تیمش باخت+تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت تک گل تیمش را زد و تیمش باخت+تصاویر

به گزارش سراج24، در یکی از مهمترین بازیها، تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه میزبان تیم ویارئال اسپانیا بود که با نتیجه سه بر یک شکست خورد. در این مسابقه تک گل زنیت را سردار آزمون مهاجم ایرانی این تیم در دقیقه ۳۵ و در حالی که توپ به طور اتفاقی در یک قدمی دروازه ویارئال به او رسید به ثمر رساند. گل‌های تیم مهمان را نیز ایبورا ۳۵، مورنا ۶۴ و مورلانس ۷۱ به ثمر رساندند تا یاران آزمون برای صعود در بازی برگشت کار بسیار دشواری پیش رو داشته باشند. سردار در این مسابقه تا دقیقه ۷۵ در ترکیب زنیت بازی کرد و سپس جای خود را به هرنانی بازیکن برزیلی این تیم داد.

گل آزمون مانع شکست زنیت نشد/تساوی اینتر و شکست سنگین آرسنال

در دیگر مسابقه مهم، تیم اینتر مهمان اینتراخت فرانکفورت بود که این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این مسابقه نزاتزوری که همچنان ایکاردی را به دلیل اختلاف با باشگاه در اختیار نداشت، در دقیقه ۲۲ یک پنالتی توسط بروزوویچ از دست داد.

همچنین تیم آرسنال در خانه تیم فرانسوی رن با نتیجه سه بر یک شکست خورد. بنجامین (۴۲)، مونرئال، بازیکن حریف (۶۵) و سار (۸۵) برای تیم رنس گل زدند. تنها گل آرسنال نیز در دقیقه ۴ توسط ایووبی حاصل شد.

گل آزمون مانع شکست زنیت نشد/تساوی اینتر و شکست سنگین آرسنال

دیناموزاگرب نیز در غیاب صادق محرمی با یک گل مهمانش بنفیکا را شکست داد. پتکوویچ در دقیقه ۳۸ از روی نقطه پنالتی زننده این گل بود.

مصاف تیم‌های سویا و اسلاویا پراگ نیز با تساوی دو بر دو به پایان رسید. بن یدر دقیقه یک و مونیز الحدادی دقیقه ۲۸ برای سویا و استوچ دقیقه ۲۵ و الکس کرال دقیقه ۳۹ برای میزبان گل زدند تا هر چهار گل این مسابقه در نیمه نخست به ثمر رسیده باشد.

سه مسابقه دیگر این مرحله، از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه، آغاز شده است که چلسی از دیناموکیف میزبانی می‌کند، ناپولی پذیرای سالزبورگ است و والنسیا نیز در خانه به مصاف کراسنودار رفته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گل پنالتی رضا قوچان نژاد + فیلم

یاران آزمون به مصاف تیم میلاد محمدی می‌روند

گزارش رسانه قطری درباره مهدی طارمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha