استقبال کم نظیر هواداران پرسپولیس و عدم اتخاذ تدابیر لازم

استقبال کم نظیر هواداران پرسپولیس و عدم اتخاذ تدابیر لازم

به گزارش سراج24، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام پندار خمارلو، کاروان سرخپوشان که امروز ۵ شنبه تهران را با اتوبوس به قصد قائمشهر ترک کردند ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به هتل محل اقامت خود رسیدند، اما با استقبال کم نظیر هواداران مازنی ناچار شدند برای فراهم آمدن شرایط خروج از اتوبوس، ۲۰ دقیقه‌ای معطل شوند.

حضور هواداران پرسپولیس در تمام نقاط ایران یکی از ویژگی‌های ممتاز پرسپولیس و مایه افتخار است. استان ورزش دوست مازندران که فوتبالیست‌های نخبه بسیاری دارد نیز از کانون‌های هواداری پرسپولیس است که البته هوادار تیم‌های محبوب استان خود نیز هستند.

این حس هواداری و تعلق خاطر به ویژه با قائمشهری‌ها بعد از درگذشت کاپیتان ابدی سرخپوشان بیش از پیش شده است، به گونه‌ای که پرسپولیس در سفر به این استان میهمان زنده یاد هادی نوروزی و همشهری‌های او به حساب می‌آید.

در چنین شرایطی استقبال گسترده از پرسپولیس قابل پیش بینی بود. این استقبال البته انرژی بخش است، ولی از سوی دیگر با توجه به خستگی بازیکنان به جهت سفری که داشتند و همچنین نیاز به آرامش و تمرکز قبل از بازی ضروری بود به سرعت وارد هتل شوند و این در حالی بود که برای ۲۰ دقیقه در اتوبوس منتظر ماندند.

این شرایط اعتراض ایرج عرب به مراجع ذیربط را در پی داشت که باید تدابیر لازم صورت می‌گرفت تا در کنار احترام به مردم و هوادارانی که به استقبال آمده اند، برنامه تیم هم دچار اشکال نشود.

وی استقبال هواداران را ارزشمند دانسته و تاکید کرد میزبانی از تیم‌های پرطرفدار تدابیر خاص خود را طلب می‌کند.

از سوی دیگر بهروان چهره کهنه کار و باسابقه فوتبال ایران که ریاست هیات فوتبال مازندران را برعهده دارد نیز خود را به هتل رساند تا با توجه به پیگیری‌های سرپرست باشگاه پرسپولیس، هماهنگی‌های لازم را به عمل آورد به گونه‌ای که سرخپوشان فردا، جمعه، برای خروج از هتل، ورود به ورزشگاه و خروج از آن دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha