گل‌محمدی: هر جلسه تمرینی در ورزشگاه امام رضا (ع) رقم آن به قدری بالاست که عذاب وجدان می‌گیریم

گل‌محمدی:  هر جلسه تمرینی  در ورزشگاه امام رضا (ع)  رقم آن به قدری بالاست که عذاب وجدان می‌گیریم

به گزارش سراج24، یحیی گل‌محمدی ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: شرایط خاصی در جدول رده‌بندی داریم و هر بازی برای ما شبیه به فینال است. هر امتیازی که به ویژه از بازی‌های خانگی می‌گیریم، برای ما ارزش بالایی دارد. با توجه به بالانشینی در جدول، می‌خواهیم امتیازات را به دست آوریم.

او افزود: مقابل تیمی بازی داریم که شخصیت تیمی بالا، مدیریت خوب و کادر فنی بادانشی دارد و از تیم‌های باسابقه ایران است. مطمئنم که فردا برای برد به زمین می‌رویم و هدف‌مان فقط پیروزی است، هرچند می‌دانیم که باید زحمت زیادی بکشیم، زیرا مقابل تیمی آسیایی بازی داریم. امیدوارم اتفاقات به نفع ما رقم بخورد و از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم و وارد کانال ۴۰ امتیازی بشویم.

گل‌محمدی درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: رضا صدری مصدوم است اما خوشبختانه محرومی نداریم.

سرمربی پدیده در خصوص اشتباهات داوری گفت: اشتباهات ممکن است، همیشه وجود داشته باشد، این فصل ۳ گل درست زدیم که آفساید اعلام شد. در برابر فولاد، نفت آبادان و پیکان به گل رسیدیم اما به اشتباه پذیرفته نشد. تقصیری هم متوجه داور وسط آن دیدارها نیست، از کمک داوران عزیز خواهش می‌کنم که دقت بیش‌تری داشته باشند. ابوالفضلی مثلاً نشان داده که کمک داور بسیار خوبی است و در بازی با پرسپولیس، فوق‌العاده کار کرد. تصمیم درست هنگام آفساید، نقطه عطف کار یک کمک داور است. به جز آفسایدهایی که گرفته شده موارد دیگری هم بوده، اما با توجه به شکل بازی ما که با پاس‌کاری از خط دفاع حریف می‌خواهیم رد بشویم، متأسفانه صحنه‌های زیادی بوده که آفساید نبوده، اما آفساید گرفته شده است.

وی درباره برگزاری بازی ماشین‌سازی و تراکتورسازی در یادگار امام و عوض شدن جای میزبان و میهمان گفت: من یک مربی‌ام، این صحبت‌ها بیش‌تر به اجرای قوانین در سطح بالای فدراسیون برمی‌گردد. یک سری قانون و اساسنامه داریم، اگر در سطح بالا این‌ها انجام شود، دیگر این مشکلات به وجود نمی‌آید. من این‌جا مقصر و مشکل را زنوزی نمی‌دانم. مشکل آن‌جایی است که قانون در سطوح بالا اجرا نمی‌شود. باید خود آقای تاج در این رابطه شفاف صحبت کند. قوانین بیان شده و برای اجرا باید ببینیم چه باید کرد. این قبیل مشکلات همواره بوده، اما باید با دقت بیش‌تر، توسط قانون‌گذار بررسی شود.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: یک تیم با ظرفیتی محدود هستیم اما آرزوهای خیلی زیادی داریم، بازیکنانم تا این‌جا نشان داده‌اند که ذهن و تفکرات بزرگی دارند. تا این‌جا موفق بودیم و از اینجا به بعد نیز امیدوارم با تلاش به موفقیت برسیم.

گل‌محمدی با اشاره به حضور گسترده هواداران در کنار پدیده گفت: با نتایجی که این فصل کسب کردیم صاحب هوادارانی شدیم که در کنار ما، در سرما و گرما کنارمان هستند. این علاقه عاطفی متقابل است و برای هم حاضر به فداکاری هستیم. در ابتدای فصل چه کسی فکر می‌کرد که برای یک بازی ما مقابل تیمی جز سرخابی‌ها ورزشگاه امام رضا (ع) پر شود؟ اما ما هفته پیش حضوری گسترده را دیدیم و سورپرایز شدیم‌. شک ندارم فردا هم شاهد حضور گسترده هواداران خواهیم بود و امیدوارم خوشحال به خانه‌ها برگردند.

او درباره مشکل زمین تمرین پدیده گفت: متأسفانه مشکل که به آن صورت حل نشد، منتظریم با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا، شرایط بهتر شود. دیروز هم یک جلسه تمرینی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار کردیم اما حقیقتاً رقم آن به قدری بالاست که عذاب وجدان می‌گیریم وقتی آن‌جا تمرین می‌کنیم. برای هر جلسه تمرینی حدوداً ۲۰ میلیون از ما می‌گیرند. امیدوارم شرایط بهتر شود.

گل‌محمدی در رابطه با حمایت مالک جدید از باشگاه پدیده گفت: خوشبختانه با حضور حمیداوی، همه چیز بهتر شده و باید از ایشان تشکر کنیم. واقعاً شرایط و روزهای سختی را پیش از حضور وی تجربه می‌کردیم، اما این روزها با آرامش خاطر کامل صرفاً روی مسائل فنی تمرکز می‌کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اصلی‌ترین گزینه جانشینی برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس تهران را بیشتر بشناسید

پنجم شدن در جدول از دست دادن همه چیز است

کمیته انضباطی سپاهان و پدیده را نقره داغ کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha