علی دایی: تا کی دست به دعا باشیم؟

علی دایی:  تا کی دست به دعا باشیم؟

به گزارش سراج24، علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا، در مراسم روز درختکاری این باشگاه، در حضور خبرنگاران درباره این روز گفت: امیدوارم همه ما عادت کنیم از فضای سبز و جنگلهایمان محافظت و آن را خراب نکنیم و اگر وقت کردیم درخت هم بکاریم.

علی دایی:با مدیر عامل جدید هم وضعیت سایپا فرق نکرده است/قطری ها نه آب دارند نه خاک فقط پول دارند/ ملی پوشان لطف دارند اما فدراسیون باید سرمربی انتخاب کند

سرمربی سایپا درباره فضای سبز و چمن زمین تمرینانشان بیان کرد: خوشبختانه ما دیگر اینجا تمرین نمی‌کنیم، زیرا در چمن اینجا پای بز کوهی پیچ می‌خورد چه برسد به بازیکنان فوتبال و به همین دلیل زمین تمرینانمان را عوض کردیم. فقط اگر در تهران بازی داشته باشیم، جلسه آخر تمرینانمان را در اینجا برگزار می‌کنیم.

با مدبر اوضاع ما عوض نشده است

دایی در مورد مشکلات مالی تیم سایپا اظهار داشت: اصلا زمانی پیش نیامده که با مدیران سایپا صحبت کنیم. وظیفه افراد دیگر است که در مورد بودجه باشگاه صحبت و آن را تصویب کنند.

مصطفی مدبر به تازگی جای رضا درویش را به عنوان مدیرعامل تیم سایپا گرفته است. دایی درباره حضور مدبر و تغییر وضعیت این باشگاه نسبت به زمان درویش عنوان کرد: فعلا مثل قدیم هستیم و هیچ تغییری صورت نگرفته و مشکلی از ما حل نشده است. بچه‌های ما نیز با توجه به قول‌های مدبر تمرین می‌کنند.

علی دایی:با مدیر عامل جدید هم وضعیت سایپا فرق نکرده است/قطری ها نه آب دارند نه خاک فقط پول دارند/ ملی پوشان لطف دارند اما فدراسیون باید سرمربی انتخاب کند

مرد آن است که از جیب خودش خرج کند

دایی در مورد اتهام فساد مالی به حسین هدایتی و واکنش متفاوت اهالی فوتبال درباره او گفت: هر شخص نظر خودش را دارد، اما به نظر من، مرد آن است که از جیب خودش خرج کند نه از جیب دیگران.

امکانات قطری‌ها مانند تیم‌های اروپایی است

سرمربی سایپا در مورد نتایج ضعیف نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در هفته نخست این رقابت‌ها بیان کرد: گروه استقلال خیلی سخت است، اما با این سختی باز هم استقلال می‌تواند صعود کند. با اینکه استقلال نتیجه خوبی در بازی اول نگرفته است، اما الدحیل یک بازیکن جذب می‌کند که قیمتش ۱۰ میلیون دلار است، اما باشگاه من کلا یک میلیون دلار هم هزینه اش نیست. همیشه که نمی‌شود با غیرت و مردانگی و ... کار را پیش ببرد. باشگاه الریانی که با ما بازی کرد هفت یا هشت زمین تمرین دارد و درست مثل تیم‌های اروپایی امکانات دارد، در حالی که آن‌ها نه خاک و نه آب دارند و در این کشور‌ها حرف اول را مدیریت می‌زند. اگر سرمایه گذاری بهتری شود و مدیریت خوبی صورت بگیرد، تیم‌های ما می‌توانند نتایج بهترین بگیرند.

او افزود: شاید بعضی مواقع ما جرقه‌ای بزنیم و موفق شویم، اما با این مسیر به جایی نمی‌رسیم. پرسپولیس، ذوب‌آهن و استقلال می‌توانند بهتر باشند، اما تا کی دست به دعا باشیم؟ تا کی ما باید دست به دعا باشیم و خودمان را گول بزنیم؟ باید در فوتبال همه چیز به هم بیاید. فوتبال مثل زنجیری است که به هم وصل است. شاید کادرفنی و بازیکنان ۷۰ درصد کار کنند، اما تیم بیرونی و پشتیبانی باید کارش را درست انجام بدهد.

علی دایی:با مدیر عامل جدید هم وضعیت سایپا فرق نکرده است/قطری ها نه آب دارند نه خاک فقط پول دارند/ ملی پوشان لطف دارند اما فدراسیون باید سرمربی انتخاب کند

عادت کرده ایم کسی جوابمان را ندهد

سرمربی سایپا در مورد فشردگی برنامه‌های لیگ برتر یادآور شد: عادت کرد‌ه‌ایم به اینکه کسی جواب‌مان را ندهد. خیلی وقت است کسی جوابگو نیست. هر کاری که خودشان صلاح بدانند انجام می‌دهند. مگر من دوست ندارم به تیم امید بازیکن بدهم، اما حرف‌هایی می‌زنند و کار‌هایی می‌کنند که می‌گوییم اگر بازیکن ندهیم بهتر است. الان چند روز است که دعوا داریم که می‌خواهیم بازی نفت مسجد سلیمان برگزار شود، چون در فشردگی بعد از عید به تیم ما فشار می‌آید. ما می‌گوییم بین این بازی‌های امید بازی ما برگزار شود، اما آن‌ها می‌گویند بازی را کنسل می‌کنیم، چون شما چهار بازیکن در تیم امید دارید. خب من به تیم امید بازیکن نمی‌دهم تا آن بازی ما برگزار شود، اکثر بازی‌های سخت ما بعد از عید است، استقلال، سپاهان، پرسپولیس، ذوب‌آهن و ... حریفان بعد از عید ما هستند. برگزاری بازی با نفت پس از عید برای ما بسیار دشوار است.

دایی درباره تقابل این هفته تیمش با تیم فولاد که هدایتش بر عهده افشین قطبی (جانشین دایی روی نیمکت تیم ملی ایران) گفت: اینکه من به جای قطبی به تیم ملی رفتم یا قطبی به جای من به تیم ملی آمد به نظر من بی‌معنا است. ما باید این بازی را ببریم که به نیمه اول جدول نزدیک شویم و برنامه ریزی می‌کنیم که بتوانیم این بازی را ببریم.

علی دایی:با مدیر عامل جدید هم وضعیت سایپا فرق نکرده است/قطری ها نه آب دارند نه خاک فقط پول دارند/ ملی پوشان لطف دارند اما فدراسیون باید سرمربی انتخاب کند

ملی پوشان لطف دارند اما فدراسیون باید سرمربی انتخاب کند

سرمربی و بازیکن سابق تیم ملی در خصوص تعلل در انتخاب جانشین کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی اظهار داشت: سرمربی تیم ملی باید سریع‌تر انتخاب شود، اما تا به حال نیز چیزی از دست نداده ایم و باید اجازه دهیم فدراسیون با آرامش و بررسی دقیق سرمربی را انتخاب کند.

سردار آزمون به تازگی در مصاحبه‌ای گفت من و همه بازیکنان تیم ملی دوست داریم دایی سرمربی تیم ملی شود. سرمربی سایپا درباره اظهارات آزمون گفت: آزمون به من لطف داشته، اما بازیکنان در خصوص سرمربی آینده تیم ملی تصمیم نمی‌گیرند و باید اجازه بدهیم فدراسیون فوتبال، سرمربی جدید را انتخاب کند و از جای دیگر در انتخاب سرمربی تیم ملی دخالت صورت نگیرد. فدراسیون فوتبال باید در اداره فوتبال اختیار داشته باشد و خودش به تنهایی مربی تیم ملی را انتخاب کند. از لطف بازیکنان تیم ملی نیز ممنون هستم. سردار هم بازیکنی است که می‌تواند موفق باشد، زمانی که آزمون و امثال او پایین می‌آیند باید به آن‌ها کمک کنیم تا بتوانند نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران در اروپا باشند.

او در پاسخ به این سوال که بحث بازنشستگی مدیران فدراسیون فوتبال باعث از دست رفتن تمرکز آن‌ها برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی می شود یا خیر گفت: این موضوع را باید از فدراسیون فوتبال بپرسید که می‌توانند برای انتخاب سرمربی تمرکز داشته باشند یا نه.

هزار سال دیگر هم امثال زیدان به ایران نمی آیند

دایی در پایان در خصوص اینکه آیا تیم ملی می‌تواند سرمربی‌ای در حد کی‌روش پیدا کند و آ‌یا زیدان و... که نامشان به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی از سوی اعضای وزارت ورزش مطرح می‌شود به ایران می آیند، گفت: من در این باره صحبت کردم، شما جواب سوال خودتان را دادید، هزار سال دیگر چنین مربیانی به ایران نخواهند آمد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شاه علی‌دوست با وجود پیشنهادهای مختلف در سایپا ماند

سرمربی خارجی تراکتورسازی دیگر به تبریز برنمی گردد

دلیل برکناری دایی از سایپا +صوت

0 نظر

ارسال نظر

capcha