شفر: هنوز ۵ مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم

شفر:  هنوز ۵ مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم

به گزارش سراج24، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران در نشست خبری پس از پایان دیدار مقابل الدحیل قطر اظهار کرد: ما قبل از کرنری که باعث شد گل دریافت کنیم، نمایش خوبی داشتیم و چند شانس گل خلق کردیم.  از شانس‌های گلزنی خود با بد شانسی استفاده نکردیم. الدحیل بعد از این گل قوی‌تر شد و روی ضد حمله گل سوم را خوردیم.

وی ادامه داد: ما می‌دانستیم آن‌ها تیم خوبی هستند و بازیکنان گران قیمتی دارند. بعد از گل، آن‌ها خوب توپ را نگه داشتند و ما دوباره موقعیت داشتیم، اما توپ‌ها را از دست دادیم. در مرکز زمین پاس‌های کوتاه زیادی به هم دادیم و آن‌ها شانس زیادی برای پرس کردن و توپ گیری داشتند.

سرمربی استقلال اضافه کرد: باید بازی را بیشتر به کناره‌ها می‌بردیم و بیشتر از وینگرهای خود استفاده می‌کردیم. باید این مسائل را برطرف کنیم، این بازی اول بود و هنوز ۵ مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم.

شفر در پاسخ به این سوال که چرا بعد از دریافت گل استقلال افت کرد، بیان کرد: بعد از دریافت گل، اعتماد به نفس ما پایین آمد و اعتماد به نفس حریف بهتر شد. ما باید بیشتر بازی را به کناره‌ها می‌بردیم و از فضا استفاده می‌کردیم، زیرا حریف ما ۳ دفاع داشت. مشکل ما در ۳۰ دقیقه پایانی همین بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

زمان حضو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در ایران مشخص شد

خطیر اسناد دلالی‌های وینفرد شفر را افشا کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha