باید فکری به حال سودهای بانکی کرد

باید فکری به حال سودهای بانکی کرد

به گزارش سراج24، تفاهم نامه‌ای با حضور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و ریاست آبفای استان تهران به عنوان حمایت از محیط زیست در جنوب غرب تهران و برای به روز رسانی سیستم فاضلاب امضا شد.

مرتضی اکبری، مدیرعامل قرض الحسنه مهر ایران در این مراسم اظهار کرد: وام قرض الحسنه‌ای در قالب وام‌های ۲۰ میلیون تومانی با اقساط ۳۶ ماهه و کارمزد ۴ درصد به ۴۰۰ هزار طرح به‌روزرسانی فاضلاب تهران پرداخت می‌شود.

وی افزود: در تلاش هستیم تا بتوانیم با ورود به هزینه‌های اجتماعی بارسنگین معیشت خانوار‌ها را کاهش دهیم همان طور که در تفاهم‌نامه قبلی با ورود در بیمه تاکسیران‌ها و اتوبوسرانی‌ها قصد کاهش هزینه‌های بیمه‌ای این سازمان را بر عهده گرفتیم.

اکبری با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تا ۲۰۰ طرح آماده برای گرفتن وام، در صف انتظار هستند، تصریح کرد: این مبلغ مختص به فاضلاب جنوب غرب تهران است که با فرسودگی بیشتری روبه‌روست.

مدیرعامل قرض الحسنه مهر ایران گفت: سیستم بانکی در ادوار گذشته به فاضلاب‌های استان فارس، بوشهر و اصفهان ورود کرده، ولی میزان فاینانس‌های آنها به بزرگی قرارداد جنوب غرب تهران نبود.

اکبری افزود: تشویق و فرهنگ سازی شهروندان به منظور بهره مندی متقاضیان از وام سبز قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران در زمینه خرید انشعابات فاضلاب و سرعت بخشیدن  در فرایند اجرای پروژه فاضلاب در محدوده خدماتی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران از  موارد مورد نظر بانک قرض الحسنه مهر ایران برای انعقاد این تفاهم نامه  است.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان کرد:  ضمن حمایت از اجرای پروژه فاضلاب در محدوده خدماتی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، به متقاضیان معرفی شده از طرف شرکت، وام سبز قرض الحسنه فروش انشعابات فاضلاب اعطا می شود.
الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: باید شرایطی برای سهولت تهیه ضامن برای  وام های بانکی، ایجاد شود و در کنار آن فکری به حال سودهای تسهیلات و کاهش آن ها بود.

وی ادامه داد: اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران با شرکت آب و فاضلاب وارد همکاری شده و برای دسترسی هرچه بهتر مردم به منابع آبی تلاش می کند ارزشمند است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کمبود 3 میلیون واحد مسکونی در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha