لحظه وحشتناک حمله سگ ها به پسر نوجوان و دفاع زن ناشناس!+فیلم و تصاویر

لحظه وحشتناک حمله سگ ها به پسر نوجوان و دفاع زن ناشناس!+فیلم و تصاویر

به گزارش سراج24، پسر نوجوانی که مورد حمله سگ‌ها قرار گرفته بود، با شجاعت کم‌نظیر یک زن جوان از مرگ گریخت. این زن شجاع با سپر قرار دادن بدنش در مقابل سگ‌ها، توانست جان این پسر را نجات دهد. این اتفاق هنگامی رخ داد که «محمد ایهاب»، در منطقه‌ای در اطراف قاهره، پایتخت مصر مورد حمله دو سگ قرار رفته بود.

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است این پسر به همراه دو نوجوان دیگر در حالی که در نزدیکی دو سگ غول پیکر ایستاده‌اند، دیده می‌شوند. هنگامی که این نوجوانان تلاش می‌کنند از محل دور شوند، ناگهان این دو سگ آن‌ها را تعقیب می‌کنند و در لحظه ورود محمد به یک ساختمان او را در بالای پله‌ها گیر می‌اندازند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که این دو سگ این نوجوان را به پایین پله‌ها می‌کشند، این در حالی است که محمد دوباره از زمین بلند شده و تلاش می‌کند از دست آن‌ها فرار کند. او در ادامه موفق به فرار نمی‌شود و سگ‌ها با انداختن او روی زمین به طرز وحشتناکی به سر و صورت او حمله می‌کنند. در این لحظه دو زن که گمام می‌رود یکی از آن‌ها صاحب سگ‌ها و دیگری فردی غریبه باشد، وارد صحنه می‌شوند.

زن ناشناس با انداختن خود روی پسر نوجوان تلاش می‌کند تا از حمله سگ‌ها به سر و صورت او محافظت کند. در حالی که صاحب سگ توانسته سگ جرمن شپرد را مهار کند، اما از مهار سگ دوم که یک سگ سیاه است عاجز است. در این لحظات با وجود حملات پیاپی سگ سیاه، این زن غریبه است که همچنان بدن خود را سپر جان محمد کرده و از او در مقابل حملات این سگ محافظت می‌کند.

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی مصر در ادامه این دو زن موفق می‌شوند تا محمد را از این مهلکه نجات دهند. این پسر نوجوان در حالی که دچار گازگرفتگی در چند نقطه بدن و همچنین تب شده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. تصاویر منتشر شده جراحت‌های شدیدی که بدن این نوجوان وارد شده است را نشان می‌دهد. گفته می‌شود پدر محمد ضمن رد عذرخواهی صاحب سگ خواهان دریافت غرامت شده است. بنا بر گفته پلیس صاحب سگ یک جریمه ۸۶ یورویی را پرداخت کرده است.

 
 
 
 
00:00 01:47
 
کد ویدیو
دانلود
 

شجاعت کم نظیر زن جوان در محافظت از پسر نوجوان! + فیلم و عکسشجاعت کم نظیر زن جوان در محافظت از پسر نوجوان! + فیلم و عکس

 

شجاعت کم نظیر زن جوان در محافظت از پسر نوجوان! + فیلم و عکس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مصرف زیاد نمک و تاثیر آن بر ابتلا به سرطان معده

سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان مرجع قیمت گذاری خودرو‌ها است

آیا خوردن تخم مرغ برای افراد دیابتی مفید است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha