جانشین فرمانده ناجا؛

ایستادن مقابل پلیس و ترویج بی قانونی جرم است

ایستادن مقابل پلیس و ترویج بی قانونی جرم است

به گزارش سراج24، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران در رابطه با نحوه برخورد پلیس با افرادی که به ماموران پلیس بی‌احترامی می‌کنند، اظهار کرد: رسانه‌ها می‌توانند در این باره فرهنگ سازی کنند.

جانشین فرمانده ناجا در واکنش به انتشار فیلم درگیری فرهاد مجیدی با مامور راهنمایی و رانندگی از سوی وی گفت: پخش این فیلم اشائه نافرمانی از قانونی است؛ مگر ما می‌توانیم مامور پلیس راهور را به مسلسل تجهیز کنیم تا از خودش دفاع کند.

وی با بیان اینکه خودروی فرهاد مجیدی هنوز در توقیف است، تصریح کرد: این اتفاق دو روز پیش رخ داده و چون تعطیل بود شکایتی نکردیم. قرار است با مسئول حقوقی ناجا جلسه‌ای داشته باشیم تا ببینیم که شکایتی از مجیدی صورت می‌گیرد یا خیر.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه طبق حقوق شهروندی فیلمبرداری از فرد و انتشار آن جرم است، تصریح کرد: ایستادن مقابل پلیس و ترویج بی قانونی هم جرم است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: عده‌ای می‌روند و مامور پلیس را در کنار خیابان کتک می‌زنند و فیلم آن را پخش می‌کنند و اگر ما بخواهیم اقدامی انجام دهیم با هجمه رو به رو می‌شویم.

وی در رابطه با پرونده نماینده بیجار نیز بیان کرد: ما در این پرونده با ملاحظاتی رو به رو هستیم، اما شکایت خود را دنبال می‌کنیم و دست از آن بر نمی‌داریم.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ما در رابطه با پرونده برخورد با پلیس در جاده شمال و شهادت مامور پلیس در شهریار شکایت کردیم و متخلفان هم در حال طی دوران محکومیت خود هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایستادگی در برابر مامور قانون چه مجازاتی دارد؟

توضیحات سردار مهماندار درباره درگیری فرهاد مجیدی با مامور راهنمایی و رانندگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha