عالیشاه: کسی از عمد نمی‌خواهد موقعیت‌ها را از دست بدهد

عالیشاه:  کسی از عمد نمی‌خواهد موقعیت‌ها را از دست بدهد

به گزارش سراج24، امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ۳ امتیاز مهم خانگی را توانستیم به دست بیاوریم. این امتیاز در جدول و رتبه مان بسیار تاثیر گذار است و بابت این پیروزی خوشحال هستیم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری در این دیدار به ثمر برسانیم.

او در مورد اینکه موقعیت‌های زیادی را در چند بازی اخیر از دست داده است گفت: کسی از عمد نمی‌خواهد موقعیت‌ها را از دست بدهد در بعضی از بازی‌ها چنین اتفاقاتی می‌افتد. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم.

عالیشاه در مورد اینکه تیم پرسپولیس در این روز‌ها فوتبال خوبی بازی نمی‌کند گفت: این فوتبال است نمی‌توان به مانند ماشین در آن بازی کرد، یک بازی خوبیم یک بازی نه. مهم این است که تیم بتواند روال اصلی که دارد را طی کند. در چند بازی اخیر آن‌طور که باید خوب نبودیم، اما تلاشمان را می‌کنیم شرایط بهتر شود.

او در مورد بازی آسیایی پرسپولیس مقابل تیم پاختاکور ازبکستان گفت: حضور هواداران بسیار مهم است و باعث افزایش روحیه بازیکنان می‌شود.

عالیشاه در مورد فشردگی بازی‌های لیگ گفت: قطعا این موضوع تاثیر گذار است، اما بالاخره برنامه ریزی شده است و نمی‌توان کار دیگری انجام داد. امیدوارم در بازی‌های آینده حضور بیشتر هواداران را شاهد باشیم.

او در مورد اینکه چه زمانی باشگاه به آن‌ها پرداختی خواهد داشت گفت: امیدواریم پرداختی‌ها در این هفته انجام شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بودیمیر دیدار تیمش مقابل السد را از دست داد

۲۰ بازیکن برای بازی با السد به اردو رفتند

پرسپولیس با برانکو به قهرمانی در آسیا می‌رسد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha