حسینی: هیچ تیمی به اندازه ما فشرده بازی نمی‌کند

حسینی:  هیچ تیمی به اندازه ما فشرده بازی نمی‌کند

به گزارش سراج24،  سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد اینکه افرادی بر علیه پرسپولیس هستند و این تیم از داوری هم ضرر دیده است گفت: در تمام بازی‌ها داوری به ضرر ما است و این موضوع باید پیگیری شود. باشگاه در حال انجام دادن این کار است و متاسفانه نباید  چون پرسپولیس مردمی است همه بخواهند اذیتش کنند. این تیم برای مردم است و ما به مانند بسیاری از تیم‌ها که هر کاری دلشان می‌خواهد می‌کنند نیستیم. متاسفانه، چون پرسپولیس مردم را دارد اذیتش می‌کنند.

او در مورد این دیدار گفت: بازی خوبی بود و بچه‌ها بسیار تلاش کردم. از تماشاگران بابت حمایتشان تشکر می‌کنم این پیروزی را به آن‌ها تقدیم می‌کنم و امیدوارم در ادامه کار بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

حسینی در مورد داوری این بازی گفت: در صحنه مشکوک پنالتی نیز داور پشت دروازه داشت حرفی می‌زد و متاسفانه همین اتفاق برای ما در بازی با فولا افتاد و در آخر متوجه نشدیم کدام داور پنالتی را به ضرر ما گرفت.

او ادامه داد: من این حرف‌ها را در نیم فصل اول زده بودم به شما گفتم این افراد بر علیه ما در آینده برنامه ریزی کرده بودند. این حرف‌هایی که الان زده می‌شود مسخره است من این‌ها را چند ماه پیش در نیم فصل اول گفتم که کار‌هایی که انجام می‌شود قرار است الان پرسپولیس را اذیت کنند و تنها دلیل این موضوع مردمی بودن پرپسولیس است.

او در مورد اینکه بعضی‌ها می‌خواهند پرسپولیس قهرمان نشود گفت: این موضوع وجود دارد و باشگاه باید پیگیر این موضوع باشد.

حسینی در مورد اینکه آیا متوجه صحبت داوران شد یا خیر گفت: نه متوجه صحبت‌ داور‌ها نشدم و فقط به ما گفتند برید آن طرف و متوجه موضوع نشدم.

او در مورد اینکه آیا آخر هفته پرداختی‌ها انجام می‌شود یا خیر،گفت: اینگونه نیست که پولی بخواهد واریز شود و یا اینکه ما بخواهیم رقمی را عنوان کنیم. این تیم برای مردم است و بازیکنان وظیفه دارند تلاش و تمرین کنند. عرب در باشگاه در حال زحمت کشیدن است، اما یک چیز‌هایی دیگر دست او نیست. خیلی از تیم‌ها کیسه پر دارند، اما ما باید با شرایط سخت سر کنیم.

حسینی در مورد اینکه استقلالی‌ها پول گرفته اند گفت: به تیم‌های دیگر کاری نداریم. وزارت هم کار خودش را می‌کند و امیدوارم همه چیز حل شود.

او در مورد بازی‌های آسیای گفت: بازی‌های آسیایی شروع شده است و با پاختاکور رقابت سختی خواهیم داشت. بازیکنان مصدوم زیادی داریم. متاسفانه در بازی‌های آسیایی دست و پای تیم‌های ایرانی را می‌بندند. هیچ تیمی به اندازه ما فشرده بازی نمی‌کند. من فکر می‌کنم مردم فراموش کردند ما در نیم فصل اول تحت چه شرایطی بازی می‌کردیم و همه الان را می‌بینند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جانشین کاپیتان پرسپولیس از انگلیس می‌آید؟ +عکس

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و محمد نادری در آستانه محرومیت

دریافتی ۵۰ درصدی سرخپوشان تاکنون

0 نظر

ارسال نظر

capcha