سرنوشت مرموز دختر خرمشهری+عکس

سرنوشت مرموز دختر خرمشهری+عکس

به گزارش سراج24،  چندی قبل ماجرای ربوده شدن دختر ۱۵ ساله خرمشهری در فضای مجازی منتشر شد و خانواده این دختر از پلیس و مردم برای بازگردانده شدن دخترشان درخواست کمک کردند.پدر این مبینا کعبی درخصوص ماجرا ربوده شدن دخترش گفت: چند روز قبل دختر داخل خانه بود که با دختر عمه‌اش تماس گرفت و بعد از آن قرار شد به خانه عمه‌اش برود.

وی افزود: دخترم گوشی موبایلش را داخل خانه گذاشته بود و حتی با لباس خانگی از خانه خارج شد و به خانه خواهرم رفت، اما بعد از دقایقی خواهرم تماس گرفت و گفت که مبینا هنوز نرسیده است.

پدر نگران ادامه داد: وقتی این خبر را شنیدم شوکه شدم و هر جایی که احتمال می‌دادیم را سرزدم، اما خبری از دخترم نشد و احتمال می‌دهم دخترم در میان راه ربوده شده است.

سرهنگ همت علی ترکرانی رییس پلیس شهرستان خرمشهر نیز در راستای این خبر گفت: با انتشار خبر ربوده شدن دختر خرمشهری در فضای مجازی، مردم شهر احساس ناامنی و ترس می‌کنند، اما ما هنوز اطلاع نداریم که این دختر واقعا ربوده شده یا اتفاق دیگری برای او رخ داده است.

وی افزود: کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی خرمشهر ماجرای ناپدید شدن مرموز دختر ۱۵ ساله را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند و این در حالی است که در پرونده‌های گروگانگیری یا آدم‌ربایی باید یک انگیزه وجود داشته باشد، اما در این پرونده هیچ موضوع مشکوکی به دست نیامده است.

سرهنگ ترکرانی در پایان گفت: تحقیقات پلیسی در این پرونده ادامه دارد و با توجه به اینکه خانواده‌شان تصاویر دخترشان را در فضای مجازی منتشر کردند اگر کسی ردی از مبینا ۱۵ ساله در دست دارد با پلیس تماس گیرد.

سرنوشت مرموز «مبینا» در مسیر مهمانی/ کسی از این دختر ربوده شده خبر دارد؟ + عکس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دخترانی که پیر نمی‌شود!|+تصاویر

عملیات تخریب بخش غیر مجاز ویلای دختر وزیر مجدد آغاز شد

سهل انگاری پدر حواس پرت برایش گران تمام شد+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha