مسابقه عجیب گاوبازی که در آمریکا برگزار می شود!+فیلم

مسابقه عجیب گاوبازی که در آمریکا برگزار می شود!+فیلم

به گزارش سراج24، یکی از مسابقات گاوبازی در جهان مسابقاتی با نام گاوچران پین بال (Cowboy Pinball) است که همه ساله در کنتاکی آمریکا برگزار می شود. در این مسابقه که با مسابقات گاوبازی در اسپانیا تفاوت زیادی دارد شرکت کنندگان در وسط دایره های سفیدی که که در داخل میدان ایجاد شده است می ایستند و سپس گاو به داخل میدان رها می شود.

قوانین این مسابقه بسیار آسان است. شرکت کننده ای که پس از رها شدن گاو در میدان آخرین نفری باشد که در میدان باقی می ماند برنده 100 دلار خواهد بود.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است گوشه هایی از این مسابقه که در واقع نوعی بازی با مرگ است را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که گاو پس از رها شدن به تک تک شرکت کنندگان حمله ور شده و آنها را به طرز وحشتناکی به هوا پرتاب می کند. ویدئویی منتشر شده نشان می دهد که یکی از شرکت کنندگان به طرز شدیدی مورد حمله گاو قرار می گیرد تا جاییکه پس از حمله گاو قادر به بلند شدن از زمین نمی شود. بلافاصله این شرکت کننده توسط دو مرد دیگر به گوشه میدان منتقل می شود. گفته می شود این مرد در حالی که دچار جراحت شده بود به بیمارستان منتقل شده است.

بنا به این گزارش یک گاوباز دیگر نیز در این مسابقه دچار جراحت شد که تحت مداوا قرار گرفت. در حالی او دو شرکت کننده مرد در این مسابقه دچار آسیب شدند که شرکت کنندگان این مسابقه تنها مردان نیستند و در میان آنها شرکت کننده زن نیز دیده می شود. این مسابقه با حضور تماشاگران زیادی برگزار می شود که از نزدیک این صحنه های دلخراش را به تماشا می نشینند.

 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تابلو// حاضری تبعه کدوم کشور بشی؟+فیلم

واکنش کاربران به سوتی نجومی دونالد ترامپ +تصاویر

ادعای جدیددونالد ترامپ در عرصه علم نجوم؛ کره ماه بخشی از مریخ است!

0 نظر

ارسال نظر

capcha