تیم ملی فوتبال امید ایران در زمین کمپ تمرین می کند

تیم ملی فوتبال امید ایران در زمین کمپ تمرین می کند

به گزارش سراج24، تیم ملی فوتبال امید ایران باید در رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن به مصاف ترکمنستان، یمن و عراق برود و به همین دلیل اردوی شاگردان زلاتکو کرانچار از ۱۱ اسفند آغاز می‌شود تا آماده حضور در مسابقات شوند.  

کادرفنی تیم ملی درصدد است تا با آغاز اردو از ۱۱ اسفند تا پایان مسابقات ۶ فروردین ۱۳۹۸ تمرینات فشرده و بازی‌های دوستانه‌ای را برگزار کند تا تیم آماده مسابقات شود و بر همین اساس تصمیم گرفته شده تا تمرینات تیم امید در زمین شماره یک کمپ تیم‌های ملی برگزار شود.

البته اگر در زمان آغاز تمرینات، بارش باران یا برف صورت بگیرد، شاگردان مرد کروات به سالن بدنسازی یا چمن مصنوعی می‌روند تا تمرینات را دنبال کنند. همچنین تا چند ماه دیگر نمی‌توان از زمین شماره ۲ کمپ تیم‌های ملی استفاده کرد و کرانچار نیز برنامه‌ای برای حضور در زمین پژوهشگاه نفت ندارد تا اردوی آماده سازی در زمین شماره یک کمپ تیم‌های ملی انجام شود.  

تیم ملی امید در دی ماه ۱۳۹۷ در تورنمنت قطر به قهرمانی رسید و باید در مقدماتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با هدایت کرانچار در روز‌های دوم، چهارم و ششم فروردین با تیم‌های ترکمنستان، یمن و عراق در ورزشگاه شهید دستگردی مسابقه دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همشهری های برانکو در لیست مدیران استقلال

جلسه سرنوشت ساز برای کرانچار برگزار می شود

کلانی: خارجی بودن یک مربی نمی‌تواند دلیل بر خوب بودن او باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha