کارشناس داوری:

نادری با توپ کاری نداشت و روی بازیکن نفت مسجد سلیمان خطا کرد

 نادری با توپ کاری نداشت و روی بازیکن نفت مسجد سلیمان خطا کرد

به گزارش سراج24، در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند که دو تیم در پایان به تساوی صفر بر صفر رسیدند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با این تساوی ۳۸ امتیازی شدند و با تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان اصفهان در رده دوم قرار گرفتند و از سویی دیگر شاگردان مرزبان با ۱۷ امتیاز سیزدهم هستند.

در دقیقه ۵۵ حکیم نصاری در برخورد با محمد نادری در محوطه جریمه پرسپولیس تعادلش را از دست داد که داور خطایی تشخیص نداد و علارغم اعتراض کادر فنی و بازیکنان نفت، زرگر دستور به ادامه بازی داد.

کارشناس داوری: یک پنالتی به سود نفت مسجد سلیمان گرفته نشد

بیشتر کارشناسان فوتبال ایران این صحنه را خطا تشخیص ندادند و تصمیم داور را درست اعلام کردند اما حسین عسگری، کارشناس داوری در گفتگو با برنامه چهارسوی ورزش بیان کرد: نادری با توپ کاری نداشت و روی بازیکن نفت مسجد سلیمان (حکیم نصاری) خطا کرد و زرگر باید یک پنالتی به سود نفت می گرفت.

البته دقیقه ۵۵ تنها صحنه مشکوک این بازی رخ داد و کارشناسان داوری زیادی اعلام کردند که این صحنه پنالتی نبود اما  عسگری معتقد است، یک پنالتی به سود نفت مسجد سلیمان اعلام نشده است.

حال باید دید کمیته داوران درباره قضاوت زرگر چه تصمیم گیری می کنند.

پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان می رود و نفت مسجد سلیمان رو در رو نساجی مازندران قرار می گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: طارمی بعید می‌دانم به ایران بیاید

عرب: تیم ما شایسته صعود بود

نبی: تاج درباره تیم هایی صحبت کرده که در لیگ قهرمانان آسیا نیستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha