واریز عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی تا ۷ اسفند ماه

واریز عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی تا ۷ اسفند ماه

به گزارش سراج24، رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در گفتگویی با شبکه خبر اظهار کرد: از یکم اسفند ماه سال جاری پرداخت عیدی مستمری بگیران این سازمان آغاز شد و طی همان روز، مبلغ یک هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان به حساب ۱۶۲۰ هزار نفر از بازنشستگان واریز شد.

وی تأکید کرد: بیش از ۵۰ درصد بازنشستگان در همان روز اول پرداخت‌ها، عیدی خود را دریافت کردند.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از ۲۰ تا ۳۰ هر ماه بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود، گفت: به منظور ایجاد عدالت بین بازنشستگان، عیدی آنان برعکس حروف الفبا واریز شد.

اردلان با اشاره به اینکه میزان عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی یک میلیون تومان بنا به اعلام دولت است، اظهار کرد: تا هفتم اسفند ماه تمامی بازنشستگان عیدی خود را دریافت می‌کنند.

وی در خصوص طرح کرامت رضوی، گفت: این طرح از سال ۹۳ آغاز شد و به موجب آن هر سال ۳۰ هزار نفر به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

اردلان با اشاره به واریز بسته حمایتی برای ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر گفت: طی بررسی‌های انجام شده، یک میلیون و ۳۰۰ نفر جزء جاماندگان این بسته بودند که به محض تأمین اعتبار از سوی دولت پرداخت خواهد شد.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: کل رقم بسته حمایتی که به این سازمان اختصاص داده شد، یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان بود که به حساب تمامی سرپرستان خانوار واریز شد.

اردلان با بیان اینکه تمامی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی بسته حمایتی را دریافت کرده‌اند، گفت: جاماندگان این بسته، بیمه شدگان سازمان هستند که به محض تأمین اعتبار از سوی دولت به آنان نیز پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اگر اقدام جدی جهت حفظ ارزش پول ملی صورت نگیرد قیمت خودرو دوباره افزایش می‌یابد/ قیمت خودرو هیچ‌وقت به قیمت قبلی برنمی‌گردد

جزییات افزایش حقوق بازنشستگان در سال98

افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۸ مشخص شد/ ۱۳ درصد + ۲۶۱ هزار تومان

0 نظر

ارسال نظر

capcha