صاحبی: باز خدا را شاکریم که «ترانه» اکران شد

صاحبی: باز خدا را  شاکریم که «ترانه» اکران شد

به گزارش سراج24،مهدی صاحبی کارگردان سینما درباره وضعیت اکران «ترانه»، گفت: فیلم سینمایی «ترانه» در بدترین ایام سال اکران شد و همه اتفاقات ضد گیشه‌ای که می‌توانست برای اکران یک فیلم از تعطیلی دانشگاه‌ها، برگزاری جشنواره فجر، پخش فوتبال، اکران همزمان فیلمی توقیفی، همه دست به دست هم داد تا زمان فوق‌العاده بدی برای ما باشد.

وی افزود: از طرفی حداقل تبلیغات از سوی سازمان زیباسازی شهرداری داشتیم ارگانی که مسئولان مربوط آن می‌گفتند اگر فیلم در حوزه حیا و عفاف باشد حمایت لازم را انجام می‌دهند، اما این اتفاق رخ نداد.
کارگردان فیلم سینمایی «ترانه» بیان کرد: هفته سوم با وجود اینکه کف فروش را هم بدست نیاورده بودیم، از سرگروهی ما را برداشتند و همزمان هفت فیلم وارد چرخه اکران شد. البته نمی‌گویم بخاطر زمین زدن فیلم ما چنین اتفاقاتی پیش آمد، اما قطعا این حجم از مشکل وقتی سر راه اکران یک فیلم قرار بگیرد تاثیرات منفی خواهد گذاشت. در کل باز خدا را شاکریم که «ترانه» اکران شد.
صاحبی درباره کار کردن در بخش خصوصی سینما عنوان کرد: فیلم سینمایی «ترانه» کاملا بصورت مستقل و در بخش خصوصی ساخته شده است، اما حرف من این است کسی که به دنبال منافع مالی نباشد و بخواهد از اصل سرمایه خود بگذرد و پیشاپیش ضرر و مشکلات را چشم خود ببیند، دنبال سینمای مستقل می‌رود. درواقع با این وضع دیگر نمی‌توان در بخش خصوصی کار کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تیتراژ پایانی «برادر جان» را سالار عقیلی خواند

ستاره محبوب فیلم‌های اکشن چینی و هالیوودی در «ساعت شلوغی»

«نمیرم» با صدای آرش و مسیح+صوت

0 نظر

ارسال نظر

capcha