سماک: تعویض سردار اجباری بود

سماک: تعویض سردار اجباری بود

به گزارش سراج24، در ادامه بازی‌های دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا شب گذشته چند دیدار برگزار شد که در یکی از این مسابقات زنیت به مصاف فنرباغچه رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

سردار آزمون در این بازی پاس گل اول تیمش را داد و گل‌های دوم و سوم را نیز به ثمر رساند، اما سرگئی سماک در دقیقه ۸۰ او را از زمین بیرون کشید.

سماک در کنفرانس خبری پس از بازی درباره علت تعویض ستاره گلزن تیمش گفت: تعویض سردار اجباری بود. او مشکلی احساس کرد، ما مجبور شدیم او را به خاطر سلامتی اش تعویض کنیم. در غیر این صورت، تعویض نمی‌کردیم.

سرمربی زنیت افزود: قبل از بازی اول، آزمون تازه وارد تیم شده بود، بنابراین ما نمی توانستیم او را در ترکیب اصلی قرار دهیم. در میانه میدان، ما (ماتیاس) کرانویتر را انتخاب کردیم و این بار ماگمد اوزدوئف را قرار دادیم. او (سردار) به خوبی در تمرین خود را نشان داد و حق بازی را از دقیقه اول به دست آورد. برای او خوشحالم. وگرنه ترکیب تیم خیلی تغییر نکرده است.

او درباره بازی نیز گفت: بازی سختی بود. ما تازه روال کار را به دست آورده ایم. بعضی از بازیکنان دیر به ما ملحق شدند و چند بازیکن مصدوم هم داشتیم. امروز بازیکنان ما هر طور که می‌توانستند بازی کردند، سخت تلاش کردند و نتیجه مطلوبی به دست آمد. من نمی‌توانم از بازیکنانم شکایتی داشته باشم. در استانبول ما فاقد قدرت لازم بودیم، اما امروز بهتر کار کردیم. البته باید روی بعضی نقاط کار شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سردار ایرانی با اتومبیل میلیاردی در روسیه+تصاویر

الهیار صیاد منش به تیم فنر باغچه پیوسته +عکس

یاران آزمون به مصاف تیم میلاد محمدی می‌روند

0 نظر

ارسال نظر

capcha