رضاوند: رقم قرارداد یک بازیکن تراکتورسازی اندازه کل تیم سایپا است

رضاوند: رقم قرارداد یک بازیکن تراکتورسازی اندازه کل تیم سایپا است

به گزارش سراج24، آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال سایپا، درباره اعتصاب بازیکنان‌تیم سایپا تهران و تمرین نکردن آن‌ها اظهار داشت: با این اقدام می‌خواستیم اعتراضمان را به گوش مسئولان باشگاه برسانیم چرا که مدت‌ها است دریافتی نداشته ایم و مدیران سایپا به قول‌هایی که داده اند عمل نکرده اند. وقتی از تیم هیچ حمایتی صورت نگیرد دود این موضوع به چشم بازیکنان می‌رود.

رضاوند: دود حمایت نشدن تیم سایپا به چشم بازیکنان می‌رود/ علی دایی همه جوره حامی بازیکنانش است

وقتی تیم نتیجه نگیرد همه یقه بازیکن و کادرفنی را می‌گیرند

او ادامه داد: با این شرایط بازی و تمرین کردن برای ما سخت است و اگر تیم نتیجه نگیرد همه یقه کادرفنی و بازیکنان را می‌گیرند، در حالی که در فوتبال حرفه‌ای دنیا چنین مسائلی نیست.

اگر بازیکنان الریان فوتبالیست هستند ما باید اسم خودمان را چه بگذاریم؟

رضاوند درباره مشکلات تیم سایپا برای تقابل با الریان قطر بیان کرد: در همین سفر اخیرمان به قطر تا حدی شرایط بد بود که حتی پول توجیبی به بازیکنان ندادند. شاید برای من این موضوع مهم نباشد که پول توجیبی نگیرم و چیزی نخرم، اما یک بازیکن جوان که در رقابتی به این مهمی شرکت می‌کند از این مسائل سرخورده می‌شود. باور کنید وقتی برخی امکانات تیم الریان و فوتبال قطر را دیدند هاج و واج مانده بودند که اگر بازیکنان این‌ها فوتبالیست هستند ما باید اسم خودمان را چه بگذاریم؟

چرا باید ذوب آهنی‌ها پرواز چارتر بگیرند، اما ما پول توجیبی نداشته باشیم؟

هافبک تیم سایپا افزود: البته بازیکنان ذوب آهن اصفهان که مانند سایپا برای بازی پلی آف لیگ قهرمانان به قطر آمده بودند وضعیتشان خیلی خوب بود چرا که آن‌ها پول توجیبی گرفته و پرواز چارتر داشتند. چه تفاوتی بین ما با بازیکنان ذوب آهن وجود دارد که آن‌ها تا این اندازه امکانات دارند و وضعیت بازیکنان سایپا تا این اندازه خراب است.

من بازیکن چه گناهی کرده ام که مدیر شرکت سایپا تغییر کرده است؟

او افزود: باور کنید سایپا از لحاظ بودجه یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های لیگ‌برتر است، اما وقتی قراردادمان پایین است، انتظار داریم دریافتی مان مناسب باشد. هر روز وعده و وعید می‌شنویم، اما پول خود را دریافت نمی‌کنیم. می‌گویند با توجه به تغییر مدیریت شرکت سایپا پرداختی‌ها به تاخیر افتاده است، اما من بازیکن چه گناهی کرده ام. هر روز زمین تمرین سایپا تغییر می‌کند و برای تمرین کردن سرگردان این زمین و آن زمین هستیم. تاکنون هم به دلیل احترام به علی دایی تمرین می‌کردیم، اما تا وقتی به مشکلاتمان رسیدگی نشود و یکی به ما جواب ندهد، دیگر در تمرینات شرکت نمی‌کنیم.

رضاوند: دود حمایت نشدن تیم سایپا به چشم بازیکنان می‌رود/ علی دایی همه جوره حامی بازیکنانش است

رقم قرارداد یک بازیکن تراکتورسازی اندازه کل تیم سایپا است

رضاوند درباره اینکه با چنین وضعیتی سایپا چگونه می‌خواهد به مصاف تراکتورسازی مدعی برود، گفت: وضعیت همین تیم تراکتورسازی را با سایپا مقایسه کنید تا متوجه تفاوت‌ها شوید. شاید قیمت یک بازیکن تراکتور اندازه کل بازیکنان سایپا باشد. مالک باشگاه تراکتورسازی همه گونه امکانات را برای تیم و بازیکنانش فراهم کرده است. هر چند تراکتورسازی بازیکنان با کیفیت و ملی پوشان زیادی دارد، اما تیم جوان سایپا هم کیفیت بالایی دارد و همانگونه که در بازی با الریان دیدید تفاوت ۲ تیم یک توپ بود. ضربه ساموئل سارفو به تیر خورد، اما ۲ دقیقه بعد ضربه بازیکن حریف گل شد تا آن‌ها برنده شوند. فوتبال قابل پیش بینی نیست و شاید با تمام مشکلاتمان بتوانیم تراکتورسازی را شکست دهیم.

علی دایی همیشه حامی بازیکنان بوده و پشت ما را خالی نکرده است

او ادامه داد: امسال همه جوره بدشانس بوده ایم. توپ هایمان در بیشتر بازی‌ها گل نمی‌شود و مشکلاتمان هم که همچنان پابرجا است. با وجود این موضوع تمام زحماتمان را برای تیم سایپا کشیده ایم و باید از علی دایی هم تشکر کنیم که به هر شکلی حامی بازیکنانش بوده و پشت ما را خالی نکرده است. بازیکنان سایپا واقعا باغیرت هستند، اما باید مدیران هم به تیم رسیدگی کنند چرا که با این شرایط کار کردن سخت است.

الریان مزد هزینه‌هایی که کرده بود گرفت

هافبک تیم سایپا با اشاره به دیدار این تیم مقابل الریان قطر بیان کرد: در آن بازی خیلی خوب بازی کردیم و برای برد هم موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما به هر حال فوتبال است و پس از گل خوردن در دقیقه ۸۹ همه چیز را از دست دادیم و همه چیز را باختیم. شرایط تیم الریان به کل با ما متفاوت بود و فکر می‌کنم این تیم مزد هزینه‌هایی که کرده بود گرفت.

رضاوند: دود حمایت نشدن تیم سایپا به چشم بازیکنان می‌رود/ علی دایی همه جوره حامی بازیکنانش است

دستمزد یک سال رودریگو تاباتا اندازه بودجه ۳ سال باشگاه سایپا است

او ادامه داد: در آن دیدار الریان را اذیت کردیم و همین رودریگو تاباتا که شاید مبلغ قراردادش اندازه بودجه ۳ فصل تیم سایپا باشد ۲۰ سال است که در بالاترین سطح بازی می‌کند. شاید اگر توپ ساموئل گل می‌شد همه از بازیکنان جوان سایپا تعریف و تمجید کرده و می‌گفتند تاباتا را اذیت کردیم. یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم و در ۲ دقیقه نتیجه را واگذار کردیم.

اگر یک ماه در زمین با کیفیت تمرین می‌کردیم الریان را با اختلاف ۲ گل می‌بردیم

رضاوند درباره روان بازی کردن تیم سایپا مقابل الریان به نسبت بازی‌های لیگ برتر گفت: در زمین با کیفیتی مانند زمین ورزشگاه السد نمی‌توانید زیر توپ بزنید. در آن زمین احساس می‌کنید فوتبال چه قدر اهمیت دارد. در آن زمین برخی مواقع تعداد پاس هایمان به ۳۰ تا ۵۰ می‌رسید. در حالی که در زمین ورزشگاه‌هایی مانند قلعه حسن خان و دستگردی پس از پاس سوم باید زیر توپ بزنید. اگر تیم سایپا یک ماه در زمین‌های باکیفیت تمرین می‌کرد همین تیم الریان را با اختلاف ۲ گل می‌برد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بازیکنان استقلال در اعتراض به بدقولی مدیران اعتصاب کردند

توجه شورای شهر برای کمک مالی به تیم لیگ برتری

هافبک شماره ۱۱ پرسپولیس در دقیقه ۱۱ شادی را به اردوی تیمش آورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha