تارتار: با استقلالی برخورد کردیم که محکوم به برد بود

تارتار: با استقلالی برخورد کردیم که محکوم به برد بود

به گزارش سراج24، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بعد از شکست مقابل تیم استقلال تهران اظهار کرد: بازی ۲ نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول ما غافلگیر شدیم و با گل زود هنگامی که خوردیم طرح و برنامه هایمان بهم ریخت و در ادامه گل دوم را دریافت کردیم و نیمه اول را از دست دادیم.

او ادامه داد: با استقلالی برخورد کردیم که فکر کنم محکوم به برد بود و با انگیزه شروع کرد که ما غافلگیر شدیم ام در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم.

تارتار افزود: می‌توانستیم به گل برسیم، اما استقلال در چند ضد حمله خطرناک ظاهر شد، اما انصافا رحمان احمدی خوب ظاهر شد و ما را در بازی نگه داشت. جا دارد به استقلالی‌ها برای این برد تبریک بگویم و از هواداران که شب گذشته راه افتادند و امروز رسیدند عذر خواهی می‌کنم و امیدوارم در آینده بهتر عمل کنیم.

اودرباره مشکلات مالی باشگاه گفت: هفته گذشتم در مصاحبه‌ای گفتم به احترام هواداران تا انتهای فصل راجع به مشکلات مالی صحبت نمی‌کنم، اما می‌دانم مسئولان به فکر برطرف کردن مشکلات هستند.

تارتار درباره ضعف در خط دفاع بیان کرد: نظر شما قابل احترام است. با اینکه خط دفاع ما دو گل دریافت کرد، اما تا قبل از این جز ۶-۷ تیم‌هایی بودیم که دفاع خوبی داشتیم و آن طور نیست که گل‌های زیادی خورده باشیم.

تارتار افزود: تیم استقلال خرید‌هایی مه داشته و نفراتی که جذب کرده با ما قابل قیاس نیست و فکر می‌کنم یک یا دو‌بازیکن استقلال کل بودجه ما باشند

او در ادامه در واکنش به این موضوع که شما فجر سپاسی جدید هستید، گفت: تیم ما اینگونه هم نیست. برخی تیم‌ها مانند ما برای ماندن در لیگ هزینه می‌کنند و برخی تیم‌ها مانند استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور برای قهرمانی و کسب سهمیه هزینه می‌کنند. تیم‌ها و تیم‌هایی است که هزینه کمی داشته است.

او درباره جدایی اش از تیم پارس جنوبی جم گفت: تمام تمرکز من روی تیم است. هواداران خوبی داریم و به عشق آن‌ها چیزی نمی‌گوییم تا فصل تمام شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

بن‌بست مذاکرات تاج و مارک ویلموتس+تصویر

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha