بیانیه بسیج مستضعفین در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

بیانیه بسیج مستضعفین در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

به گزارش سراج24، سازمان بسیج در محکومیت جنایت تروریستی زاهدان بیانیه‌ای صادر کرد که متن کامل آن را پیش رو دارید.


من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

 در روزگاری که انقلاب اسلامی نه تنها مردم ایران اسلامی بلکه همه جهان را به توحید و نفی ظلم و استکبار فرا می خواند گروهی بی هویت و فتنه گر مرتجع و مزد بگیران رژیم کودک کش صهیونیستی و امریکای جنایت کار از پویش اسلام ناب محمدی (ص) و وحدت بنیادین اقوام در نظام اسلامی به خشم آمده و این چنین مذبوحانه به عمل ننگین انتهار و ترور دست میزنند و خانواده هایی را داغ دار عزیزانشان می کنند.

علت این تفکرات دون بشری را باید در افتخاراتی جست که فرزندان انقلابی و محور مقاومت در عمل انقلابی به مقتدایشان حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی در مقاطع حساس همچون حماسه 22 بهمن ماه سیلی سخت و محکمی بر صورت استکبار زده و پرشور تر از همیشه معادلات پوشالی کفر و الحاد را به بن بست رسانده اند.

پاسداران و بسیجیان بالاترین دارایی خود را فدای اسلام و انقلاب کرده اند حال آنکه تا ابد برای تمام جوامع انسانی الگوی واقعی خواهند شد و یقین داریم این شهیدان در انتخاب راهشان کوچک ترین تردیدی نداشته و خوشا به سعادتشان که در راه میهن و مکتب اسلام به این فیض نایل شدند و چه زیبا فرمود رهبر عظیم الشان انقلاب : وقتی قرار است این جان برای انسان نماند چه بهتر که در راه خدا این رفتن انجام بگیرد.

سازمان بسیج مستضعفین ضمن محکوم نمودن این عملیات تروریستی مراتب همدردی خود را با خانواده های معظم شهدا و مجروحان این حادثه جانکاه اعلام و و ابراز می دارد. به مدد الهی و یاری امام زمان (عج) پاسداران و بسیجیان در همه اقطار زمان در آمادگی کامل به سر برده و شهادت طلبی جزء لاینفک فرهنگ پاسداری و بسیجی است. لذا دشمنان کوردل یقین داشته باشند که انتقام سختی متوجه آنان خواهد بود و تا ریشه کنی ظلم ،ترور و ارتجاع لحظه ای از پا نخواهند نشست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پویش "الی بیت‌المقدس" در سیستان و بلوچستان آغاز شد

فیلم| بازدید نماینده مردم زاهدان از قرارگاه مدافعان سلامت

بمب کارگذاری شده به وزن ۵ کیلوگرم در زاهدان خنثی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha