معاون اداره‌کل ارشاد استان قزوین به‌دلیل اتهام اختلاس دستگیر شد

 معاون اداره‌کل ارشاد استان قزوین به‌دلیل اتهام اختلاس دستگیر شد

به گزارش سراج24، محمد قاسمی با اشاره به دستگیری معاون اداره‌کل ارشاد استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی از اتهامات متهم دستگیرشده بوده و پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.

وی تأکید کرد: ابتدا تخلفات مالی عامل تعقیب معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین قرار گرفته و در نهایت دستگیر شد.

دادستان مرکز استان افزود: با توجه به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره‌کل مشاهده شده اموال و وجوهی که باید در امور اداری و برنامه‌های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده توسط حساب‌های واسطه‌ای برداشت و تصاحب شده است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تأکید کرد: دستگاه قضایی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته  و بدون توجه به مقام و جایگاه با متخلفان و بی‌توجهان به قانون  همانند دیگر آحاد جامعه در گذشته برخورد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات سازمانی، به دستگاه قضایی و نظارتی گزارش داده چرا که ما آمادگی دریافت این گزارش‌ها را داریم.

قاسمی گفت: کلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده‌ها در زمان مناسب توسط روابط عمومی دادگستری قزوین به‌اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات منتشرشده در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.

وی تأکید کرد: در راستای جلوگیری از بروز تخلفات از سوی مدیران، نظارت از سوی دستگاه‌ها و مراجع نظارتی درون‌سازمانی باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ماجرای دستگیری خانم آوازخوان

ماجرای دستگیری دانشمند ایرانی درآمریکا از زبان برادرش

دروغ‌گویی مدعیان اصلاحات تمامی ندارد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha