عیدی کارکنان دولت آماده است

عیدی کارکنان دولت آماده است

به گزارش سراج24، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سؤالی درباره دستور مقام معظم رهبری در خصوص بازنگری ساختار بودجه‌ریزی، اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه بنا به نظر مقام معظم رهبری به دولت، که فرموده بودند "اگر بتوانید هزینه‌ها را کم کنید" اعلام آمادگی کرده برنامه اصلاحی بودجه را تحت عنوان ویرایش دوم بودجه در هیئت دولت مطرح کند.

وی درباره واریز عیدی‌‌ کارمندان و بازنشستگان افزود: عیدی همه افرادی که مشمول دریافت عیدی می‌شوند قبل از 22 بهمن تخصیص داده شده و خزانه هم مبالغ آن را آماده کرده است. هر دستگاهی که لیست کارکنان خود را تهیه کرده و درخواست وجه داده است، این مبلغ را دریافت کرده است. من یکشنبه 21 بهمن با یکی از وزرا سه بار تماس گرفتم که عیدی آنها آماده است و برای دریافت آن اقدام کنند اما آنها گفتند مشکلی در تهیه لیست کارمندان خود دارند. به هر حال عیدی همه دستگاه‌ها آماده است و الآن خزانه هم دنبال این است که دستگاه‌ها وجه خود را دریافت کنند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره یارانه‌ها نیز تصریح کرد: یک پرداخت یارانه دیگر هم داریم که سعی می‌کنیم آن را زودتر پرداخت کنیم. در این هفته 5هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی تخصیص مضاعف داده می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش بعیدی‌نژاد به توقف ارسال بسته‌های پستی از انگلیس به مقصد ایران +تصاویر

عیدی با جنایات باورنکردنی علیه بشریت(+18)

مجلس مصوب کرد حقوق هیچ فردی بیش از ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا نکند

0 نظر

ارسال نظر

capcha