سید ناصر موسوی لارگانی:

آمریکایی‌ها در توهمات خود برای 22 بهمن برنامه‌ی ویژه داشتند/ دیدند با چه شوری این راهپیمایی باشکوه‌تر از هر سال برگزار شد

 آمریکایی‌ها در توهمات خود برای 22 بهمن برنامه‌ی ویژه داشتند/ دیدند با چه شوری این راهپیمایی باشکوه‌تر از هر سال برگزار شد

سید ناصر موسوی لارگانی عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از حضور گسترده‌ی مردم در راهپیمایی این روز گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در این 40 سال فراتر از آن است که در یک گفت‌وگوی چند دقیقه‌ای جای بگیرد. اما من به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهم کرد. یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب همین حضور بسیار زیاد مردم در جشن 22 بهمن ماه است. گروه‌ها، سازمان‌ها و مراکز تبلیغاتی دشمن از سال‌های قبل برنامعه‌ریزی‌های دقیقی داشتند تا جشن خاص چهل سالگی انقلاب برگزار نشود. مسئولان بالارده‌ی آمریکایی هم پیروزی خود را از کریسمس 2019 در نظر گرفته بودند و در توهمات خود برای 22 بهمن ماه برنامه‌ی ویژه داشتند.
وی افزود: همه دیدند که امروز جوانان با چه شور و اشتیاقی راهپیمایی بزرگ 22 بهمن را باشکوه‌تر و پررونق‌تر از هر سال دیگر برگزار کردند.
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره‌ی دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: پس از انقلاب رشد و پیشرفت در زمینه‌های علمی، نظامی، امنیتی و خودکفایی در صنعت نسبت به قبل از آن بسیار سرعت بالایی به خود گرفت. ما قبل از انقلاب در زمینه‌های مختلف، از برخی کشورهای همسایه هم عقب‌تر بودیم اما انقلاب اسلامی با آمدنش این معادله رابرهم زد.
وی ادامه داد: خفقان و استبداد در روزهای پیش از انقلاب اسلامی تحمل‌ناپذیر شده بود. اجازه‌ی پیشرفت به جوانان داده نمی‌شد. به خاطر دارم که در دبیرستان یکی از هم‌کلاسی‌هایم اختراعی داشت که نه تنها مورد توجه قرار نگرفت، بلکه بلافاصله پس از آن که ساواک از آن مطلع شد، آن فرد را دستگیر کرد.
عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: ما در صنعت قبل از انقلاب کاملا واردکننده بودیم. در بهترین حالت تنها مونتاژکننده‌ی قطعات یک محصول بودیم. البته آن هم به صورت خیلی محدود. درست است که امروز صنعت خودروسازی ما تعریفی ندارد و نمی‌توان از آن دفاع کرد، اما در بسیاری از زمینه‌های صنعتی رشد و پیشرفت داشتیم. آن روزها ملت ایران پیش از انقلاب برخورداری اندکی از نعمت گاز داشت، اما امروز این نعمت الهی به دور افتاده‌ترین مناطق روستایی هم رسیده است. در آن زمان ما واردکننده‌ی برق بودیم اما امروز برق را به سایر کشورها صادر می‌کنیم.
وی بیان کرد: زمانی که آمریکایی‌ها از ایران رفتند ما را تمسخر می‌کردند که نمی‌توانیم از تسلیحات و ادوات جنگی استفاده کنیم. امروز مشاهده می‌کنند که قدرت نظامی و موشکی ما در منطقه حرف اول را می‌زند و در بین سایر کشورهای جهان هم جزو برترین کشورهایی هستیم که با کمترین بودجه نظامی بیشترین پیشرفت‌ها را داشتیم. آمریکایی‌ها فکر نمی‌کردند که روزی جوانان این مرز و بوم به علم و فناوری‌های پیچیده و نیز انرژی هسته‌ای دست پیدا کنند. امروز وحشت سرتاپای آن‌ها را از پیشرفت جوانان ما گرفته است.
موسوی لارگانی در پایان خاطر نشان کرد: مردم شریف ایران هزینه‌ی سنگینی برای به‌دست آوردن این پیروزی داده‌اند؛ از شکنجه‌های ظالمانه و طاقت‌فرسای ساواک گرفته تا ترورهای دهه‌ی شصت و تحمل حمله‌ی ناجوانمردانه‌ی صدام به خاک کشور. ملت ایران قطعا به‌خاطر هزینه‌های ارزشمندی که داده است حساب سوء مدیریت‌ها را از اصل نظام جدا می‌داند. مردم به خوبی دانسته‌اند که علت تورم و گرانی چیست. آن‌ها به این درک رسیده‌اند که این مشکلات عمدتا داخلی بوده ولی می‌دانند که کم‌کاری‌ها و ضعف‌ها را به چای چه کسانی بگذارند.
انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

سپاه در مدیریت منطقه خیلی بهتر از غربی‌ها عمل می‌کند

ضعف بنیه اعتقادی یکی از علت‌های اصلی ریزیش‌ها در این چهل‌ساله انقلاب بوده

نخستین پهپادهای ایرانی چگونه و چه‌زمانی ساخته شدند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha