لاریجانی بر گسترش همکاری اقتصادی با ژاپن تاکید کرد

لاریجانی بر گسترش همکاری اقتصادی با ژاپن تاکید کرد

به گزارش سراج24، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، ظهر امروز (دوشنبه 22 بهمن) پیش از عزیمت به کشور ژاپن در پاویون فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز بیش از هر اقدام دیگری، به یاوه‌گویی آمریکایی‌ها پاسخ داده است.

وی با اشاره به اهمیت گسترش روابط ایران و ژاپن گفت: سفر به این کشور برای توسعه همکاری های دوجانبه میان ایران و توکیو صورت می‌گیرد و قطعا باید تعاملات و روابط اقتصادی بین دو کشور افزایش یابد.

نماینده مردم قم در مجلس  با اشاره به همکاری‌های ایران و ژاپن در بخش‌های مختلف افزود: در گذشته نیز خوشبختانه در بخش‌های مختلف، ایران و ژاپن همکاری‌های قابل قبولی داشتند و این سفر می‌تواند در گسترش روابط تاثیرگذار باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران و ژاپن در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف از جمله حوزه اقتصادی همکاری‌های خوبی را دنبال کردند و تقویت و گسترش روابط با ژاپن برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز ( دوشنبه، 22 بهمن ماه ) پس از شرکت در مراسم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تهران را به مقصد ژاپن ترک کرد.

 محمد جعفری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، علیرضا رحیمی نماینده تهران، شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان، اسدالله قره‌خانی نماینده علی آباد کتول، حسن خسته بند، نماینده بندرانزلی، قاسم جاسمی، نماینده کرمانشاه و جمعی از مدیران لاریجانی را در این سفر همراهی می‌کنند.

شایان ذکر است،  سفیر ژاپن، نوری قزلجه معاون اجرایی مجلس و مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس دکتر لاریجانی را بدرقه کردند.

گفتنی است این سفر با دعوت رئیس مجلس ژاپن صورت گرفته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لاریجانی: در مورد فضای مجازی فقر و کمبود قانون داریم

شینزو آبه یا آبه شینزو؟ کدام درست است؟

مقامات ژاپنی برای متهم کردن ایران به در حمله به نفتکش این کشور قانع نشده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha