ژرژیک آبرامیان:

ملت‌مان تا فتح قله‌های پیروزی پای بیعت با رهبر معظم انقلاب و میثاق‌های امام راحل ایستاده‌اند

ملت‌مان تا فتح قله‌های پیروزی پای بیعت با رهبر معظم انقلاب و میثاق‌های امام راحل ایستاده‌اند

ژرژیک آبرامیان نماینده‌ی مسیحیان ارمنی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ما انقلاب کمیت نبود، انقلاب کیفیت بود. در دنیای دو قطبی‌ای که مادی‌گرایی سرتاسر آن را گرفته بود و خالی از معنویت بود، امامی آمد و بشارتی داد که بر اساس آن باید معنویت در دنیا حکم‌فرما شود. کسانی که خالی از این معنویت بودند در جبهه‌ی کفر قرار گرفتند. شروع این نهضت انسان را به پیدا کردن جوهره‌ی اصلی خود واداشت.
وی در ادامه گفت: در آن روزها مردم خود را پیدا کردند و از حاشیه به متن جامعه آمدند و معنویت پیدا کردند. من انقلاب را فارغ از دستاوردهای کمیتی می‌دانم و کمتر به آن اشاره می‌کنم. چون این انقلاب بر رشد کیفیت تاکید داشت. هم‌چنانی که می‌گویند انقلاب ما انقلاب نور بود.
نماینده‌ی مسیحیان ارمنی تصریح کرد: مقابله با استکبار جهانی هزینه‌هایی داشت که از اول انقلاب، ما به آن تن دادیم ولی در عوض به استقلال رسیدیم و سلطه‌گران را بیرون کردیم. مردم عزیز ما واقعیت و ماهیت این انقلاب را درک کرده‌اند. مردم اصل وجودی نظام را با مشکلاتی که در اثر سوء مدیریت ایجاد می‌شود یکسان نمی‌دانند.
وی اظهار داشت: من از ملت‌مان تشکر می‌کنم که تا فتح قله‌های پیروزی هم‌چنان در این مسیر ایستاده‌اند و پای بیعت با رهبر معظم انقلاب و میثاق‌های امام راحل مانده‌اند. در چهل سال گذشته مردم با ایمانی راسخ در این راهپیمایی شکوهمند شرکت کرده است و ثمره‌ی این حرکت و تداوم آن قطعا به زانو در آمدن دشمنان ملت است.
آبرامیان در پایان خاطر نشان کرد: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دقیقا همان چیزی‌ست که ما امروز به آن نیازمندیم. وفاق و وحدت محوری‌ست که ما هرگز نباید آن را از دست دهیم. ۲۲ بهمن یک پیروزی جهانی است و هرگز نباید در این جشن بزرگ اختلاف سلیقه را به اختلافات جدی و تنش تبدیل کنیم. باید به انقلاب با تفکر وسیع‌تری نگاه کنیم تا وحدت در آن قوی‌تر شود و زمینه برای اختلاف‌افکنی دشمنان ایجاد نشود. باید با هر هر مسئه‌ای که هم‌دلی و یکپارچگی ما را خدشه‌دار می‌کند برخورد کنیم و ارزش‌های این جشن فراملی را به حاشیه نبریم.
انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

حضور وزرای راه و شهرسازی و نفت در کمیسیون عمران

آقای کچل در بهارستان تذکر گرفت

سرانجام کودک معروف حادثه تروریستی مجلس چه شد؟+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha