واکنش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به شهادت کودک خردسال عربستانی

واکنش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به شهادت کودک خردسال عربستانی

به گزارش سراج24، در پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: جنایت سفاکانه ذبح کودک خردسال با فجیع‌ترین وجه ممکن در برابر چشمان مادر توسط یکی از گمراهان فرقه ضاله وهابیت بار دیگر شیطان‌صفتی و خون‌خوار بودن این تفکر سیاه را بر همگان روشن کرد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: این کودک کشی آشکار تنها بخشی از افکار و برداشت‌های متحجرانه وهابیت از اسلام و جنایات و ظلم‌های رژیم سعودی است و سال‌هاست که شبیه این جنایت‌ها را توسط مزدوران داعشی خود در سوریه، عراق و کشتن زنان و کودکان یمنی انجام می‌دهد و کشورهای مستبد و استکباری چشم خود را بر آن می‌بندند.

در این پیام تاکید شده است: تفکر پلید ضدّ اسلامی و ضدّ انسانی وهابیت با کمک یا سکوت جانبدارانه دولت‌های استکباری، مسلمانان مظلوم را در خون می‌غلتاند و با حمایت‌ها و سیاست‌های اروپا و آمریکا برای ادامه‌ جنایت‌ها تقویت و تجهیز می‌شود.

در این پیام اضافه شده است: سازمان‌های حقوق بشری وابسته به نفت و پول سعودی هیچ‌گاه نمی‌توانند درد و رنج مردم مظلوم را درک کنند و غم مادران کودک ازدست‌داده را بفهمند اما این فاجعه بزرگ انسانی ماهیت مفسد و جهنمی وهابیت را رسواتر خواهد کرد و ان‌شاءالله سقوط و خواری و زبونی این تفکر پلید زودتر فراهم خواهد شد.

در این پیام آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تسلیت شهادت کودک مظلوم و معصوم «زکریا الجابر» این قتل فجیع را شدیداً محکوم کرده و قصاص آن جانی خون‌خوار را خواستار است و از خداوند متعال نیز صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده زکریای عزیز مسئلت می‌نماید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کاخ سفید در حال چیدن میوه های بحران تازه در خلیج فارس

مخمصه ولیعهد سعودی پس از اعلام گزارش سازمان ملل درباره قتل خاشقجی

شریعتمداری: این طناب پوسیده است!

0 نظر

ارسال نظر

capcha