کارخانه: تکلیف فدراسیون والیبال زودتر مشخص شود

کارخانه: تکلیف فدراسیون والیبال زودتر مشخص شود

به گزارش سراج24، مصطفی کارخانه  کارشناس والیبال کشورمان در خصوص انتخابات سال آینده فدراسیون والیبال گفت: بهتر است هر چه زودترتکلیف رئیس جدید فدراسیون مشخص شود و کسانی که نیت کمک کردن به والیبال را دارند جلو بیایند و والیبال کشورمان را به جلو هل دهند و مسیر موفقیت را  هموارتر سازند.

او در خصوص انتخاب رئیس فدراسیون والیبال گفت. رئیس فدراسیون والیبال باید با نیت خیر برای کمک به والیبال بیاید و تمام تلاشش بر این باشد که چیزی به والیبال ایران بیافزاید. باید تشنه کار باشد و دانش و تجربه و مدیریت کافی را داشته باشد تا ما بتوانیم تمام شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

کارشناس والیبال کشورمان درخصوص  کولاکویچ سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان گفت: کولاکویچ فعلا با تیم ملی قرارداد دارد و ما باید از او حمایت کنیم تا تیم ملی کشورمان نتایج بهتری را کسب کند. تیم ملی ما کم کم باید به سمت جوان گرایی هم برود، ولی این موضوع به مرور باید حل شود و این بازیکنان جایگزین نسل طلایی ما شوند.

کارخانه در خصوص لیگ سال جاری گفت: امسال لیگ خوبی داشتیم. امیدوارم تا پایان پلی آف تمام  تیم‌ها حفظ شوند وتیمی انصراف ندهد ، با نبودن تعدادی از ستاره‌ها والیبال کشورمان در لیگ داخل کشور یک عده دیگر خوب درخشیدند و خودشان را به نمایش گذاشتند. والیبال ما یک مقدار زمان و کار نیاز دارد تا به استاندارد‌های عالی جهانی برسد ما باید هدف‌های بسیاربزرگتری را در برنامه والیبال کشورمان بگنجانیم و این شایستگی را در والیبالمان نشان دهیم.

او  در خصوص تیم‌های لیگ برتر گفت. چهار تیم صدر جدول یعنی شهرداری ورامین، پیکان، پیام مشهد و خاتم اردکان تیم‌های با کیفیت و یک دستی هستند و سایپا هم لیاقت جایگاه بالای جدول را دارد، چون هم بازیکنان و هم کادر فنی خوبی دارد و در کل مجموعه حرفه‌ای را شامل شده است.

کارخانه در خصوص لژیونر‌های تیم ملی گفت: پیگیر تیم‌های لژیونر هایمان هستم. تیم میلاد عبادی پور امسال کمی افت کرده است  ولی خودش بازی قابل توجهی را ارائه می‌دهد. بقیه بازیکنانمان که در ایتالیا حضور دارند جز  محمد جواد معنوی نژاد تیم بقیه بازیکنانمان وضعیت چندان خوبی در جدول ندارد، ولی بازیکنان کشورمان با حضور در این تیم‌های بزرگ و بازکنان قوی بار فنی و تجربه بیشتری را کسب می‌کنند.

او در خصوص بازیکنان لیگ امسال گفت: امسال در هر تیمی یک یا دو بازیکن خوب حضور داشت به خصوص در تیم‌های بالای جدولی بازیکنان تاثیر گذار کمتر دیده می‌شدند بیشتر تیمی کار کردن تیم‌ها نتیجه بخش بود تا این که بگوییم یک بازیکن نتیجه بازی را عوض کرد. ولی عملکرد تیمی تیم‌ها را می‌توانیم شرایط حرفه‌ای ان ها، اتحاد و همبستگی تیمی، آمادگی و بدنسازی بازیکنان و خیلی فاکتور‌های دیگر مربوط بدانیم.

کارخانه در پایان اظهار داشت امیدوارم تکلیف فدراسیون والیبال زودتر مشخص شود و شخصی بیاید که کارش را بلد باشد و به وظایفش عمل کند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایران ۳ - کانادا ۰

فدراسیون جهانی والیبال به تیم ملی ایران پاداش ۴۹ هزار دلاری می‌دهد

عدم استقبال مسئولان از ملی پوشان والیبال!

0 نظر

ارسال نظر

capcha