پیشگیری از سرقت در ایام پایانی سال با ندابیر ویژه پلیس

پیشگیری از سرقت در ایام پایانی سال  با ندابیر ویژه پلیس

به گزارش سراج24، سردار محمد شرفی در حاشیه همایش عمومی فرماندهان و مدیران انتظامی استان سمنان گفت: با عنایت به اینکه در آستانه روزهای پایانی سال قرار داریم و به تبع آن، حجم ترددهای مردم در مراکز خرید بیشتر میشود، پلیس برنامه های پیشگیرانه‌ای را برای کاهش وقوع جرایم به ویژه سرقت در نظر دارد.

وی راه اندازی قرارگاه ابوذر که به طور اختصاصی در مورد وقوع و کشف سرقت ها در سطح کشور برنامه ریزی و پیگیری می کند، را اقدام مهم ناجا در این حوزه دانست و گفت: علاوه بر آن منابع انسانی کلانتریها و پاسگاههای انتظامی با حضور نیروهای کمکی و آموزشی تقویت خواهند شد.

شرفی از ارتقاء توان تحرک پذیری کلانتریها با تقویت یگان های خودرویی ناجا به ویژه دراین ایام خبر داد و گفت: سایر دستگاه ها نیز در این حوزه می توانند کمک کار ناجا باشند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به اجرای طرح رضویون با همکاری بسیج در حوزه پیشگیری از جرم اشاره و تصریح کرد: در این طرح نیروهای بسیج با هماهنگی پلیس گشت هایی را برای ارتقاء امنیت محلات تنظیم و راه اندازی می کنند که با هدف گذاری دقیق و تعیین حوزه تحت پوشش همراه خواهد بود.

وی استفاده از ظرفیت مؤسسات خدماتی و حفاظتی را برنامه دیگر پلیس برای کاهش جرایم در این بازه زمانی دانست و خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از ۷۰۰ موسسه حفاظتی و مراقبی و ۱۰۰ هزار نگهبان محله در سطح کشور فعال هستند و در حوزه امنیت تلاش می کنند.

به گفته این مقام ارشد انتظامی، پلیس های افتخاری با تمام ظرفیت خود و همچنین یگانهای حفاظت دستگاه های دولتی نیز ناجا را در حوزه تامین امنیت و کاهش وقوع جرایم به ویژه سرقت های روزهای پایانی سال و آغاز سال جدید همراهی خواهند کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش همه همکارانم در سراسر کشور و مشارکت سایر نهادها و مردم، نوروزی زیبا و امن پیش روی مردم باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پلمپ خانه وزیر و شهردار سابق+تصویر

پلیس: شهردار اسبق تهران بازداشت نشده است

انواع فریب سایت‌های جعلی ثبت نام یارانه نقدی را برای شهروندان

0 نظر

ارسال نظر

capcha