مطالبه مردم درباره گرانی مطالبه درستی است

مطالبه مردم درباره گرانی مطالبه درستی است

به گزارش سراج24، جمال انصاری صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اهداف سفر خود به کرمان اظهار داشت: در این سفر ساختمان اداری اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تاسیس سازمان تعزیرات حکومتی به‌عنوان یک نهاد انقلابی دلایل مختلفی داشت و در شرایطی برای معیشت مردم و نظارت بر بازار تاسیس شد افزود: پرفشارترین دوران کاری ما در سال‌های اخیر است که کشور در شرایط اقتصادی خاصی به سر می‌برد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور با اشاره به اینکه کار ما در بازار بوده و  اکثر مشکلات مردم در معیشت و مشکل گرانی اجناس است تصریح کرد: گرانی در  بازار بسیار زیاد و قابل احساس است و واقعیت این است که مشکلات اقتصادی مردم ابتدایی نیست و مطالبه مردم، مطالبه درستی است.

وی با بیان اینکه انصاری با اشاره به اینکه بخشی از وظایف ما مبارزه با قاچاق کالا و ارز است و در این حوزه نیز از سال 92 پرونده‌ها را بررسی و پیگیری می‌کنیم افزود: سطح صنوف ما در مقایسه با دنیا قابل قیاس نیست و در کشور به ازای هر 25 نفر یک صنف وجود دارد.

وی با بیان اینکه اگر ما تمام عوامل نیروی انتظامی را هم بسیج کنیم امکان نظارت وجود ندارد گفت: مردم در شرایط فعلی مشکلات زیادی را تحمل می‌کنند و تلاش داریم با همین تعداد پرسنلی که داریم با همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی اقدام کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اگر اقدام جدی جهت حفظ ارزش پول ملی صورت نگیرد قیمت خودرو دوباره افزایش می‌یابد/ قیمت خودرو هیچ‌وقت به قیمت قبلی برنمی‌گردد

حلیم پنبه‌ای حقیقت دارد!

مردم دانستند که قیمت یک ماشین این رقم‌های نجومی نیست/ گرفتار سقف کاذب در قیمت خودروها شدیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha