واکنش ارتش سوریه به نقض توافق منطقه عاری از سلاح توسط تروریست ها

واکنش ارتش سوریه به نقض توافق منطقه عاری از سلاح توسط تروریست ها

به گزارش سراج24، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در حومه شمالی حماه، مواضع گروه‌های تروریستی را که با پیشروی به‌سمت مقرهای نظامی و روستاهای امن در حال نقض توافق منطقه عاری از تنش در استان ادلب بودند هدف حملات گسترده خود قرار دادند.

بر اساس این گزارش در پی این حملات عملیات تروریست‌ها برای پیشروی به‌سمت مقرهای نظامی و مناطق امن در هم شکست و متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

همزمان با این تحول گروه‌های تروریستی در حومه شمالی "محرده" واقع در حومه شمالی حماه، مقرهای نظامی ارتش سوریه را به‌رگبار بستند که نیروهای سوری به این حملات واکنش نشان دادند و مواضع تروریست‌ها را آماج حملات سنگین خود قرار دادند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین مخفیگاه‌های تروریست‌های وابسته به "کتائب العزه" در اطراف روستای "الاربعین" در حومه شمالی "محرده" را هدف حملات گسترده خود قرار داده شماری از تروریست‌ها را که قصد نفوذ به مناطق آزادشده داشتند به هلاکت رساندند.

نیروهای سوری مقرهای فرماندهی گروه تروریستی النصره در شهرک "الهبیط" در حومه جنوبی ادلب را هدف قرار دادند که در پی این عملیات شماری از عناصر تروریست به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طنز سیاسی چسب زخم

فیلم| جدیدترین معامله‌ی رئیس جمهور گاوچران

اولین سالگرد شهدای حادثه تروریستی 31 شهریور برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha