ادامه تصویربرداری "پژمان" در آپادانا

بهنوش بختیاری به جمع‌ نوروزی‌های سیما پیوست

بهنوش بختیاری به جمع‌ نوروزی‌های سیما پیوست

 

به گزارش «سراج24»،  تاکنون 40 درصد از تصویربرداری سریال "پژمان" به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی در تهران و لوکیشن‌های مختلفی چون جاده پلور، پارکینگ مرکزی صدا و سیما، فرودگاه و... انجام شده است و پس از آغاز بازی بهاره رهنما و بیژن بنفشه‌خواه به تازگی بهنوش بختیاری نیز به جمع بازیگران پیوسته است.
 
این سریال جمعه 13 بهمن در منطقه اختیاریه تهران کلید خورد. در این سریال که قرارست نوروز سال آینده از شبکه سوم سیما روی آنتن رود، پژمان جمشیدی از فوتبالیست‌های سابق تیم ملی کشور نقش خودش یعنی ستاره سابق پرسپولیس را بازی می‌کند.
 
او نقش فوتبالیستی را دارد که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی می‌شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می‌شناسد و دیگر نمی‌تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای ستارگی‌اش است و نمی‌خواهد بپذیرد که عمر فوتبالش به پایان رسیده است.
 
با وجود این، شرایط مالی نامساعد و برخی مشکلات اقتصادی که گریبانگیر خانواده‌اش شده، او را مجبور می‌کند که قید زندگی لوکس و پرخرجش را بزند و پس از سال‌ها دوباره نزد خانواده‌اش بازگردد. پژمان حالا باید در 35 سالگی خودش را آماده شروع یک زندگی جدید کند؛ زندگی‌ای که ماجراهای جدیدی را پیش‌روی او قرار خواهد داد.
 
سام درخشانى در این سریال نقش مدیر برنامه‌های پژمان را ایفا می‌کند و بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه‌خواه، غلامحسین لطفی، اردشیر کاظمى و... دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند.
 
پیمان قاسم‌خانى و مهراب قاسم‌خانى فیلمنامه "پژمان" را نوشته‌اند، کارگردان تلویزیونى بر عهده محمود رضایی و مدیر تولید رضا کریمى است. همچنین صدابردار علیرضا نوروزیان، مدیر تصویربردارى حسن اصلانى، طراح گریم ایمان امیدوارى، تدوین شهرام کیور، طراح صحنه ملودى اسماعیلى، طراح لباس رعنا امینى، برنامه ریز و دستیار یک زینب نصرالهى، مدیر تدارکات جعفر عبدلى، عکاس بهرنگ دزفولى و مشاور رسانه‌ای این سریال هادی داداشی است.

اخبار مرتبط

تدارک ویژه صداوسیمای خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

سریالهای محرم ۹۹ کدامند؟

«ایل دا» به بخش های دفاع مقدس رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha